آمپول یاد گیری سی شارپ

آمپول یاد گیری سی شارپ

نسخه ۲.۰۰
۲۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

آموزش جامع و قدم به قدم برنامه نویسی سی شارپ (آمپول سی شارپ !)


.


.


اگه شما هم از علاقه مندان به برنامه نویسی هستید و همیشه به دنبال یک منبع جامع و کامل بودید که برنامه نویسی رو از پایه یاد بگیرید و قدم به قدم همراه تصویر و مثال های متنوع پیش برید ، توصیه می کنم که این برنامه رو به هیچ عنوان از دست ندید !!


(آموزش کلی و پایه ی سی شارپ فقط در 4 روز !!)


آمپول سی شارپ رو به خودتون تزریق کنید و 4 روزه با تمامی مفاهیم و پایه های سی شارپ آشنا بشید !


باور کنید این شعار یا تبلیغات نیست ، شما واقعا در 4 روز ، می توانید آموزش ها را پشت سر بگذارید و وارد قلمروی گسترده ی برنامه نویس ها بشوید !


اگه امتحانات برنامه نویسی برای شما استرس آور بوده و همیشه فکر می کنید که هیچ وقت یه برنامه نویس نمیشین ، این کتاب نظر شما رو به کلی تغییر می ده!


.


در ضمن ، بانک سورس کد و برنامه و تمرینات اضافه ی جامعی نیز در برنامه تعبیه شده که میتونید بعد از تمام کردن مجموعه از آن ها نیز بهره ببرید.


هم چنین ، شما تحت آموزش این برنامه ، قادر خواهید بود حتی در گوشی موبایل هوشمند یا تبلت اندرویدی تان نیز ، برنامه نویسی کنید ، آن هم به زبان قدرتمند سی شارپ !


مناسب برای هنرستانی های رشته ی کامپیوتر – دوم و سوم


هم چنین دانشجویان عزیز و علاقه مندان به برنامه نویسی ........


 


کلمات مرتبط : برنامه نویسی ، برنامه سازی ، آموزش ، یاد گیری ، آموزش برنامه نویسی ، سی شارپ ، کد زدن ، هک ، امنیت ، رایانه ، کامپیوتر ، برنامه نوشتن ، سریع ، قدم به قدم ، سی پلاس پلاس ، ویژوآل استودیو ، طراحی ، تمرین ، برنامه ، آمپول ، مسایل رایانه ، کد نویسی، تصویری ، C Sharp ، Programing


 


 


منابع :


کتب برنامه سازی 1-2 رشته ی فنی حرفه ای - کامپیوتر

نظرات کاربران

میلاد
۱۳۹۵/۰۶/۲۶
اصلا ارزش ۲۰۰۰ تومن رو نداشت... خیلی کاملتر از این تو همین بازار رایگان هست... اصلا راضی نیستم... پولم رو ریختم دور...