رسانه شهدا

رسانه شهدا

نسخه ۱.۴-b
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۵
مگابایت
حجمرسانه شهدا 

  • بسم الله الرّحمن الرّحیمدفاع هشت ساله ی ملت ایران مجموعه ی در هم تنیده ای از عظمتها و جلوه های جلال و جمالی است که یک ملت میتواند در نمایشگاه زندگی تاریخی خود به نمایش بگذارد. ولی شهید و شهادت، آن نگین درخشان و خیره کننده ای است که در این مجموعه ی شگفت آور، برجسته تر و گرانبهاتر از هر پدیده ی دیگر به چشم میآید. این برجستگی، محصول فداکاری مخلصانه ی انسانی است که خود و همه ی شئون حیات مادی را در برابر رضای الهی نادیده انگاشته و همه چیز را نثار این راه پر افتخار کرده است.خانواده های شهیدان؛ پدران، مادران، همسران، فرزندان و دیگر دلبستگان شهید نیز هر یک سهمی از این افتخار و عزت معنوی را بدست آورده اند.

سلام خدا و فرشتگان و بندگان صالح بر این برجستگان جوامع بشری باد.  • سیّدعلی خامنه ای : 

یکی از مؤثرترین روش¬ های ترویج ارزش¬ های اسلامی بزرگداشت افرادی است که در آن ارزش¬ ها پیشرو بوده و می- توانند برای دیگران الگو باشند. به عبارتی با معرفی و تقدیر از قهرمانان واقعی ارزش¬ ها، می ¬توان آنان را به عنوان الگو معرفی کرد تا عموم افراد ترغیب شوند که سبک زندگی خود را با آنان تطبیق دهند و در نتیجه جریان سازی مناسبی در عرصه جامعه انجام شود. حال چه الگوها و قهرمانانی بالاتر از شهیدان؟! و چه جایگاهی بالاتر از مقام آنان؟! و چه سبک زندگی بهتر از منش و روش آنان؟! تولید اپلیکیشن "شهدای رسانه" با همین هدف انجام شده است. با بزرگداشت یاد و خاطره شهدا می¬ توان آنان را به عنوان الگوی واقعی شناساند و فطرت نسل جوان را بیدارتر و ترغیبشان به سمت ارزش¬ های شهدایی را بیشتر نمود و با بیان خاطرات دوران دفاع مقدس و بیان ابعاد مختلف زندگی شهدا، ارزش ¬های الهی را ترویج داد. در اپلیکیشن "شهدای رسانه"  سعی بر آن شده تا نقشه راهی از گذشته تا حال ارائه شود. منظور از رویکرد، همان روح و محتوای برنامه بوده و منظور از قالب، نحوه تبیین رویکرد است. اینکه از چه هنرهایی برای جذب مخاطب و بیان رویکرد و محتوا استفاده شود نکته¬ ی مهمی است که با تولید این اپلیکیشن خواستار رسیدن به آن هستیم.

امید است که با شهدا محشور شویم.

  • امکانات : 

1- خاطرات کوتاه شهدا

2- خاطرات بسیار کوتاه زیبا و تاثیرگذار از شهدا

3- عکس های واقعی شهدا

 -- اگه از رسانه شهدا خوشت اومد ستاره و امتیاز یادت نره  • منابع: 

    سایت شهید آوینی 

     پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید  •  پشتیبانی :

ما برای کاربرای عزیزمون خیلی ارزش قائلیم.   فقط یه خواهش   داریم! هر مشکلی داشتی مشکلت رو به ما بگو، بهت قول می‌دیم که زیر ۲۴ساعت پاسخت رو از ما می‌گیری.  تیم پشتیبانی  به صورت شبانه‌روزی فقط مختص شماست که پاسخ مشکلاتتون رو بده.   چجوری؟  ۱ .  سوالت رو به آدرس taak.cp@gmail.com  ایمیل کن

۲ .  میتونی کانال ما رو توی تلگرام دنبال کنی تا از آخرین خبرهای بازی باخبر بشی. فقطکافیه @taakgames رو تو تلگرام جست‌و‌جو کنی. ما منتظرتیم!

کانال رسمی تلگرام    https://t.me/taakgames

کانال رسمی اینستاگرام:  https://instagram.com/taakgames 

logo-enamad logo-samandehi