+۵۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
سی دل تو

سی دل تو

تیم نرم افزاری پارس رویان
نسخهٔ ۲.۰.۶
+۵۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سلامت افراد جامعه یکی از عوامل اصلی پویایی، رشد و  توسعه آن جامعه است و برای تامین این مهم اصلی ترین عامل، غذای سالم و مطمئن است. غذای ناسالم موجب خمودگی انسانها، غیر فعال شدن بخش مهمی از جامعه و درگیری عده دیگری برای خدمت‌رسانی به بخش بیمار و ناسالم می‌گردد و خسارت جبران ناپذیری برای جامعه به بار می آورد.

سی دل تو بر اساس همین واقعیت که مهمترین عامل حفظ سلامتی و طول عمر جامعه، تغذیه سالم است و توجه به رسالت لقمه حلال، تمام تلاش خود را بکار بسته تا غذایی سالم را با رعایت موازین و اصول بهداشتی تهیه نماید. استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب، استفاده از تجهیزات طبخ و توزیع غذای باکیفیت، کنترل بهداشت و بکارگیری افراد متخصص در زمینه تغذیه از راهبردهای رسیدن به یک غذای سالم در این مجموعه محسوب می شود.

مدیریت سی دل تو همچنین برای ایجاد مجموعه‌ای کارآمد، استاندارد و موفق، با بهره‌گیری از مشاوران و فارغ‌التحصیلان برجسته صنایع غذایی و بازاریابی، نسبت به طراحی بسته جامع مدیریت یکپارچه اقدام نموده ‌است. امروزه نتیجه این پژوهش‌ها با همکاری و راهبری گروه مشاوران، برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی نرم‌افزار قدرتمند و جامع سی‌دلتو می‌باشد که با هدف رضایتمندی و ارائه خدمات نوین به شما مشتریان وفادار راه‌اندازی گردیده است.

نظرات کاربران - ۲ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱