مهدک - مراقبت‌های همه‌جانبه کودک

مهدک - مراقبت‌های همه‌جانبه کودک

نسخه ۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۴
مگابایت
حجم

مراقبت برای رشد و تکامل کودکان خردسال (Early Childhood Development) فقط به آنچه در درون کودک می‌گذرد نمی‌پردازد. بلکه به آنچه کودک برای رشد و نمو خود به آن نیاز دارد توجه دارد. برای اینکه کودک بتواند بگونه‌ای سالم و طبیعی تکامل یافته و یاد بگیرد، تنها کافی نیست که نیاز‌های اصلی برای نگهداری، تغذیه و سلامتی او تامین شوند، بلکه لازم است نیازهای او برای تاثیر متقابل، تقلید، عواطف، ایمنی و یادگیری در اثر کشف و جستجو نیز برآورده شود.

یافته‌های علمی در زمینه‌های مختلف نشان می‌دهند که پشتیبانی از رشد و تکامل اولیه‌ی کودک نه تنها نتایج سرشاری برای والدینش دارد، بلکه در بلندمدت موجب توانایی برای ایفای نقشی مفید در جامعه نیز می‌شود. پرداختن به کودکان در سال‌های اولیه‌ی زندگی موقعیت بسیار مناسبی برای جلوگیری و یا کاستن از اشکالات یادگیری است و دارای منافعِ ماندگاری برای افراد و اجتماع است.

مهدک تلاش می‌کند تا با استفاده از تکنولوژی‌های جدید مانند اینترنت و گوشی‌های هوشمند، پا به پای مادر در مسیر رشد و تکامل صحیح فرزند یا فرزندانش قدم برداشته و با اطلاعات و راهنمایی‌های علمی، صحیح و اصولی، یاری‌رسان و همراه همیشگی مادر در این امر خطیر باشد.

logo-enamad logo-samandehi