وکالت کارت (قبولی در آزمون وکالت )

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۹٫۶ مگابایت
نسخه 2.8.5
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

این برنامه به افراد زیادی در قبولی آزمون وکالت کمک کرده است. استفاده اولیه از آن رایگان است پس حتما روش ارائه شده را امتحان کنید.

امکانات وکالت کارت

--در برنامه 4200 فلش کارت دو طرفه از  ماده های قانونی وجود دارد

--نکات کلیدی هر ماده به صورت جاخالی در یک طرف کارت نمایش داده می شود.

--از داوطلب تقاضا می­شود تا بر اساس مطالعات پیشین خود اقدام به پرکردن جاخالی­ ها نماید

--در ادامه با کلیک بر روی گزینه نمایش پاسخ، با مشاهده طرف دیگر کارت از درستی یا نادرستی مطالب پرشده مطلع می­گردد

--اپلیکیشن هوشمند بر اساس میزان تسلط داوطلب به پاسخ داده شده کارت ها را بر اساس سختی و آسانی دسته بندی کرده و در زمان های مختلف در طول روز و هفته مجدد نمایش می دهد.

--چنین روشی داوطلبان را به هنگام مطالعه مواد قانونی، تا حد ممکن درگیر نموده و ضمن آنکه فرآیند یادگیری را توأم با یادآوری می­نماید (یادگیری فعال)، به جذاب­ نمودن فرآیند یادگیری کمک شایانی می­نماید.

--نکته قوت دیگر این نرم افزار، همانا استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی در چینش هوشمند مواعد زمانی مرور مطالب مطالعه­ شده می­باشد تا موجبات رفع معضل مرور، تثبیت مطالب و گذار آنها به حافظۀ بلندمدت را فراهم بسازد.

 

پایداری همیشگی مطالب در حافظه ی بلند مدت با اپلیکیشن وکالت کارت

وکالت کارت در واقع یک روش یادگیری و به خاطر سپاری مطالب توسط “روش – وسیله ای” است که بسیار ساده و قدرتمند عمل می کند. این نرم افزار با تکیه بر قاعده منحنی فراموشی ابینگ هاووس، پاداش های فوری اسکینر، قانون همه چیز یا هیچ چیز گاترین و تداعی تکرار، مطالب را وارد حافظه بلند مدت شما می کند.

استفاده از وقت های تلف شده و مرده

همان طور که می دانیم یکی از مهم ترین دغدغه ما امروزه (که همه مشغول کار و یا تحصیل می باشند) استفاده بهینه از زمان است و یکی از اصلی ترین مشکلات در بهینه سازی زمان و برنامه ریزی، استفاده درست از اوقات مرده است. شما با نصب اپلیکیشن وکالت کارت نیاز ندارید کیف همراه یا بسته های آموزشی سنگین را با خود جا به جا کنید. نرم افزار کارت ها را بر اساس میزان یادگیری شما به دسته های آسان، سخت، خیلی سخت دسته بندی کرده و به صورت هوشمند در بازه های زمانی مشخص در طول روز نمایش می دهد.

افزایش سرعت مطالعه و صرفه جویی در زمان


همیشه برای آنکه بتوانیم مطلبی را از حافظه کوتاه مدت خود به حافظه بلند مدت منتقل کنیم مجبوریم بار ها و بارها آن را تکرار کنیم. تکراری که نهایتا ممکن است منجر به به خاطر سپاری همیشگی آن مطلب نشود.

اما در وکالت کارت که مبتنی بر منحنی فراموشی ذهن طراحی شده، مطالب دقیقا در زمان های درست و برنامه ریزی شده توسط  برنامه تکرار می شوند و بدین ترتیب از تکرار های غیر ضروری جلوگیری می شود. بدین صورت به جای اینکه مجبور باشیم مطالب را بار ها و بدون نظم مرور کنیم با مرور علمی آنها از صد درصد زمان خود استفاده نموده ایم و وقت خود را برای تکرار های بیهوده تلف نکرده ایم.دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • com.ichi2.anki.permission.READ_WRITE_DATABASE
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • کنترل لرزش
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار