محاسبه قیمت خودرو

دسته خرید
نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۶٫۳ مگابایت
نسخه 1.03
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

برنامه محاسبه قیمت خودرو، می تواند انواع خودروهای داخلی و خارجی کارکرده را به شکلی دقیق و به روز قیمت گذاری نماید. داشتن این برنامه برای افرادی که قصد خرید یا فروش خودرو  دارند به غایت سودمند خواهد بود. همچنین قیمت انواع خودرو صفر، پیشنهاد خرید خودرو براساس بودجه و اخبار روز دنیای خودرو و راهنمای خرید خودرو از جمله مواردی است که جهت غنی تر شدن برنامه و کاربرد پذیری بالاتر برای کاربران به برنامه اضافه شده است.


 


قابلیت ها


محاسبه دقیق قیمت انواع خودرو های داخلی و خارجی  کارکرده براساس شرایط روز بازار خودرو


پیشنهاد خرید خودرو بر اساس بازه قیمتی تعیین شده توسط کاربر


قیمت روز انواع خودرو صفر


اخبار روزانه خودرو، معرفی خودرو های جدید، بررسی خودرو و مقایسه خودرو


راهنمای نگهداری و تعمیرات خودرو


راهنمای خرید خودرو


نگه داری محاسبات گذشته کاربر


 


ویژگی ها


الگوریتم محاسبه قیمت خودرو، در این برنامه حاصل تحقیق و تلاشی 3 ساله می باشد که هم اکنون به بار نشسته است. برنامه قیمت خودرو را براساس دو الگورتیم اختصاصی محاسبه می نماید. الگوریتم اول بر مبنای اطلاعات جمع آوری شده از خودرو های مشابه ای است که برای فروش توسط فروشندگان ثبت شده اند. به این ترتیب که قیمت خودروهای هم نوع و هم مدل خودروی انتخابی کاربر، فراخوانی می شود و سپس میانگینی از آن به دست می آید که به عنوان قیمت حدودی استخراج می شود. الگورتیم دوم، بصورت اختصاصی و با تحقیق فراوان طراحی شده است و عملکردش اینگونه است که براساس نوع، مدل، سال تولید، بیمه، وضعیت بدنه، میزان کارکرد و نوع سوخت قیمت خودرو مورد نظر را تعیین می نماید. برنامه برای هر درخواست محاسبه قیمت هر دو این الگورتیم ها را به کار می گیرد و در نهایت بصورت هوشمند قیمت نهایی برآورد شده را در اختیار کاربر قرار می دهد.


تنوع زیاد سازندگان و مدل های خودرو، ویژگی مهم دیگر این برنامه است که بین رقبا کاملترین است و همچنین این قابلیت وجود دارد که بدون نیاز به آپدیت کل برنامه، لیست خودرو ها به روز شود.


رابط کاربری بهینه شده و استاندارد جهت بالا بردن سرعت و سهولت کارکردن با برنامه


پیشنهاد خرید خودرو براساس بودجه کاربر هم بخش کارایی است که به کاربر این دید را می دهد که با بودجه اش میتواند به چه نوع خودروهای کارکرده ای را خریداری نماید.


 


پرداخت درون برنامه ای


برنامه برای هر محاسبه قیمتی که انجام می دهد یه سکه از حساب کاربر کسر می نماید.


برنامه در شروع 3 سکه رایگان به کاربر می دهد تا کاربر علاوه بر مشاهده عملکرد برنامه، بتواند کیفیت محاسبه قیمت را نیز ارزیابی نموده و در صورت رضایت اقدام به خرید سکه بیشتر و ادامه کار با برنامه نماید.


هیچ یک از بخش های دیگر برنامه (نظیر پیشنهاد خرید خودرو و قیمت خودرو صفر و...) برای کاربر شامل هزینه نخواهند بود و کاربر میتواند به صورت نامحدود از آنها استفاده نماید.


 


کلام آخر


ایده اولیه این برنامه سه سال پیش و بر اساس نیازی کاملا واقعی در زمان خرید خودرو شکل گرفت از آن زمان تحقیقات مفصلی برای پیاده سازی الگوریتمی دقیق و کارا جهت تعیین قیمت خودرو کارکرده انجام دادیم، نتیجه این تلاش هم اکنون برنامه محاسبه قیمت خودرو است که تیمی سه نفره با تمام تلاش خود آن را رقم زده اند. امیدواریم که این برنامه توجه شما را هم جلب نماید.

تغییرات آخرین نسخه

گزارش خطا در نتیجه و بازپس گیری سکه و یک سکه هدیه اگر نتیجه نشان داده شده اشتباه باشد

دسترسی‌ها

 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • com.google.android.gms.permission.ACTIVITY_RECOGNITION
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • com.carbalad.mehrnam.carbalad.permission.C2D_MESSAGE
 • پرداخت از طریق بازار
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دسترسی کامل به اینترنت