سرطان شناس(رایگان)

سرطان شناس(رایگان)

Version 1.0
200
Active installs
Medical
Category
2
MB
Size

آیا می دانید بیش از 85% از افرادی که مبتلا به سرطان هستند در مدت زمانی که می توان آن را درمان کرد از بیماری خود اطلاع ندارند.
سرطان نیز مانند هر بیماری دیگری علائمی دارد که متاسفانه خیلی از افراد مبتلا به سرطان در اوایل آنها را جدی نمی گیرند که همین امر موجب وخیم شدن بیماریشان می شود.
ما در این برنامه تمامی علائم سرطان را برای شما عزیزان قرار داده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما به این علائم توجه کنید. در برنامه سرطان شناس بیش از 100 نوع سرطان قرار گرفته است که از این جهت کامل ترین برنامه در نوع خود می باشد.
یکی دیگر از ویژگی های ممتاز این برنامه پیشگیری و روش های درمان سرطان است که به 7 بخش تقسیم می شوند که 6 بخش در مانی آن شامل:
1-هورمون درمانی
2-جراحی
3-پیوند سلول های بنیادی
4-پرتو درمانی
5-درمان زیست شناختی
6-شیمی درمانی
و بخش دیگر آن مربوط به روش های پیشگیری سرطان است که 9 روش از بهترین روش های پیشگیری سرطان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
در نهایت ما در این برنامه 1 بخش را به موسسه ی خیریه محک تعلق داده ایم که شامل معرفی این موسسه و گالری تصاویر آن می باشد.این موسسه در جهت کمک به کودکان مبتلا به سرطان در رده سنی زیر 14 سال فعالیت می کند که برای ادامه ی کار خود چشم به کمک های مالی شما عزیزان هم نوع دوست خود دارد.

منابع:
www.ncii.ir
www.wikipedia.org
www.tebyan.net

سایر محصولات گروه نرم افزاری 8


*دیگر محصولات گروه نرم افزاری 8*

پکیج کامل جام جهانی 2014
http://cafebazaar.ir/app/com.worldcup2014.brazil/?l=fa

مایکرویو من
http://cafebazaar.ir/app/com.mymicrowave.mymicrowave/?l=fa

والپیپر فابریک گوشی ها
http://cafebazaar.ir/panel/edit/com.wallpaper.fabric/?l=fa

آوای ساز(120 زنگ با کیفیت)
http://cafebazaar.ir/panel/edit/com.avaye.saz/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi