ویجت حدیث امروز

ویجت حدیث امروز

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱
مگابایت
حجم

ویجت "حدیث امروز"، با حجم کم و بدون نیاز به اینترنت یا دسترسی خاص، نه تنها زینت بخش صفحه اصلی تلفن شماست، بلکه بطور روزانه(قابل تنظیم) احادیث الهام بخش و جملات قصار اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را در اختیار شما میگذارد. علاوه بر این شما را قادر میسازد تا این احادیث را به سادگی برای دیگران نیز بفرستید. 

 

در جامعه اسلامی ما، عشق و ارادت به معصومین (ع) در قلب یکایک شیعیان و ارادتمندان اهل بیت موج می زند، اما هنوز نکته ای در بین عموم مردم و حتی فرهیختگان علمی آنگونه که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته و آن، اهتمام جدی به روایات و احادیثی است که از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ما رسیده است. این اَپ شامل یک ویجت (ابزارک) بوده که پس از نصب بدون نیاز به تنظیم خاصی بطور روزانه افکار و ژرف نگری های معصومان را در اختیار شما قرار میدهد. در عین حال با لمس کردن ویجت، وارد برنامه تنظیمات آن شده و میتوانید در صورت تمایل محتوای ابزارک را به دلخواه تغییر دهید، دوره زمانی تجدید حدیث روی ویجت را تنظیم کنید یا آن کلام را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

این برنامه دارای بیش از 600 حدیث تحول آفرین از پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) است که بطور غیر تکراری روی ویجت به نمایش در می آیند و این تعداد با ارتقاء برنامه قابل افزایش است. خداوند همه را در کسب حقیقی معارف موفق و مؤید بدارد. 

logo-enamad logo-samandehi