بوم گرد | رزرو اقامتگاه

بوم گرد | رزرو اقامتگاه

نسخه ۱.۱.۱
۵۰
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۶
مگابایت
حجم

انتخاب؛ مقایسه؛ رزرو

     با بوم‌گرد اقامتگاه نزدیک و مختص خود را از بین هزاران اقامتگاه در سراسر ایران  انتخاب، مقایسه و رزرو  کنید.

رزرو سریع‌ و آسوده!

     جستجو، انتخاب و رزرو اقامتگاه از سراسر ایران. دسترسی و تماس رایگان به هزاران اقامتگاه در سراسر کشور با بوم‌گرد امکان‌پذیر شده است.

اطلاعات کامل اقامتگاه

     بوم‌گرد اطلاعات کامل اقامتگاه را برای مقایسه اقامتگاه های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد که برخی از آنها عبارت است‌از: امکانات، متراژ، تعداد اتاق، قیمت به تفکیک روز های هفته، قوانین و نمایش بر روی نقشه!

جستجوی پیشرفته

     یکی از امکانات منحصر‌به‌فرد بوم‌گرد جستجوی پیشرفته آن می‌باشد که شما را قادر به  فیلتر و جستجوی  حتی کوچک ترین امکانات، متراژ و یا حتی تعداد تخت اقامتگاه می‌کند.

کسب درآمد کنید

     بوم‌گرد بستری فوق‌العاده برای کسب درآمد شما نیز می‌تواند باشد. این فرایند با ثبت اقامتگاه شما در بستر بوم‌گرد شروع می‌شود و پس از تائید مدارک مالکیت شما، در بوم‌گرد منتشر شده و آماده رزرو می‌شود. 


درباره بوم‌گرد

     حاصل تلاش ۲ساله تیم توسعه دهنده، بوم‌گرد بعنوان یکی از محبوب ترین برندهای گردشگری در زمینه اجاره آنلاین روزانه ویلا، بوم‌سرا، خانه، آپارتمان، بوم‌گردی وغیره جهت تحقق فرهنگ ایرانگردی و صنعت گردشگری ملی در حال ایفای نقش می باشد، و با ایجاد بستری آنلاین جهت اجاره اقامتگاه، علاوه بر ایجاد اشتغال و تولید  و درآمد پایدار برای میزبانان، بستری امن و مطمئن برای مسافران و گردشگران را فراهم نموده است. سامانه اجاره اقامتگاه بوم‌گرد با بهره گیری از ویلا و اقامتگاه های لوکس و زیبا در سراسر ایران آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در اقصی نقاط ایران می باشد. شما به راحتی میتوانید جهت اجاره ویلا و اقامتگاه در شمال مانند ،اجاره روزانه ویلا رامسر،نمک آبرود، چالوس و... یا اجاره ویلا در کیش، اجاره ویلا در یزد،اجاره اقامتگاه در مشهد، اجاره ویلا در اصفهان،رزور ویلا در کردان و سایر مناطق گردشگری از سامانه اجاره ویلا و اقامتگاه بوم‌گرد بهره مند گردید. بوم‌گرد زیر نظر شرکت ایده گذر پردیس با شماره ثبت 1418 فعالیت می‌کند.

کپی‌رایت تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس اعم از تصاویر و نام ها متعلق به شرکت ایده گذر پردیس است.

logo-enamad logo-samandehi