پخت انواع کیک و شیرینی

پخت انواع کیک و شیرینی

نسخه ۳.۰
۵۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۴
مگابایت
حجم

در این اپلیکیشن شما با نکات شیرینی پزی و بیش از 10 ها نوع پخت شیرینی و رلت های مختلف همراه با تصویر تمام کیک ها آموزش ویژه ای خواهید دید

برای نمونه میتوان به پخت موارد زیر اشاره نمود :
** رولت خامه
** مینی دونات
** انواع پیراشکی کرم دار
** نان کشمشی
** زولبیا بامیه
** چیز کیک
** پای هلو
** کیک یزدی
** کیک موز
** بستنی اسفنجی
** موچا کیک
و ....


امکان جستجو
امکان بوک مارک کردن
امکان ارسال و اشتراک گذاری
امکان انتخاب الگوریتم نوشتاری
حالت شب و روز

در رسانه‌ها

یک کتاب آشپزی کوچک اما بزرگ!

همه‌ی ما ذاتا تمایل به کشف کردن و تجربه‌های جدید داریم، حتی در مورد غذا‌ها و خوراکی‌ها! رستوران‌های مختلف را به دنبال طعم‌های جدید جست‌و‌جو می‌کنیم و فراتر که برویم دوست داریم خودمان طعم‌های جدید را به وجود بیاوریم! برای بعضی‌ها آشپزی یک کار روزانه است اما بعضی دیگر آن را یک هنر می‌دانند و دوست دارند در آن پیشرفت کنند و چیزهای بیشتری یاد بگیرند. اگر شما هم جزو دسته دوم باشید حتما پخت شیرینی و کیک را هم در خانه امتحان کرده‌اید ومتاسفانه اغلب به خوشمزگی شیرینی‌های قنادی و به زیبایی که در کتاب‌های آشپزی می‌بینیم نمی‌شوند، زیرا پخت‌و‌پز هم مثل هرکار دیگری فوت‌‌و‌فن مخصوص خود را دارد و با رعایت این نکات می‌توانیم به طعم و شکل مطلوب برسیم.

نقد و بررسی پخت انواع کیک و شیرینی

بعد از صرف یک وعده غذای خوشمزه، خوردن یک دسر خوشمزه تر میچسبد! دسرها انواع گوناگونی دارند که معروفترین آنها را با نام کیک و شیرینی میشناسیم. البته اینها فقط به عنوان دسر شناخته نمیشوند و به منظور عصرانه، میان وعده و در خیلی مواقع دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. نقد و بررسی امروز مربوط به برنامه اندرویدی “پخت انواع کیک و شیرینی” میباشد که دستور پخت انواع کیک ها و شیرینی های خوش طعم را به شما علاقه مندان آموزش میدهد. با ما همراه شوید تا این برنامه را بیشتر معرفی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi