پادشاه اقیانوس (آنلاین)

پادشاه اقیانوس (آنلاین)

نسخه ۳.۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۱۴۶
مگابایت
حجم

پادشاه اقیانوس از بازیهای پازلی جذاب ماجراجویانه و مناسب تمام سنین است ، که هم اکنون به زبان فارسی آماده دانلود شما است. 

 

سفری حماسی را به یونان، آرامگاه قهرمانان را آغاز کن. به تریتو، پسر پوسایدن کمک کن تا خانوادهاش را نجات بده. جادوگر شیطانی دریاها، خطری برای تمام سرزمین زیر دریا محسوب میشه و تنها تو هستی که میتونی جلوی او را بگیری.برای کامل کردن وظایف مختلف سه کاشی یا بیشتر از یک نوع را با یک دیگر ادغام کن و اونهارو ترکیب کن تا بتونی یک سطح را کامل کنی و انرژی جادویی بدست بیاری.


خانه های مختلف زیر دریا را پاک کن و سرزمین خودت رو مزین کن. زندگی و حیات را بار دیگر به اعماق اقیانوس بازگردان.بازی پازلی فوق العاده را همراه با داستانی منحصر به فرد تجربه کن. مکان‎ها و سیارات مختلفی برای ماجراجویی در زیر دریا وجود داره که میتونه تو رو ساعتها سرگرم کنه.


گرافیک بازی در نوع خود بینظیره و از جدیدترین تکنولوژیها برای ساخت این بازی استفاده شده.خود را در یک دنیای اقیانوسی پر جنب و جوش با تریتو و بهترین دوستش تصور کن. به مخلوقات منحصر به فرد زیر آب کمک کن، باغ‌های عظیم دریایی را احیا کن و شهرهای افسانه‌ای آبی را تحت سلطه پوسایدون دربیار!
وال‌هایی غول آسا، لاک‌پشت‌های عاقل و اسبهای دریایی بازیگوش، بخش‌های شگفت‌انگیزی از بازی هستن.
• ویژگیهای بازی

- گرافیک کارتونی و انیمیشنهای جذاب

 -وجود سیارات مختلف برای کاوش

- پازلهای چالشبرانگیز و جذاب

- کاراکترهای خندهدار و به یادماندنی

 -داستانی منحصر به فرد

- مناسب برای همه سنی

- کسب امتیاز بالای 4.7 از 5 در گوگل پلی

logo-enamad logo-samandehi