برول استارز 20

برول استارز 20

نسخه ۱.۰.۲
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

برنامه آموزشی " برول استارز 20 " جهت آموزش ترفند ها و رازهای بازی جدید سوپرسل با نام "Brawl Stars  " منتشر شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

اگر علاقه مند هستین جز اولین و موفق ترین پلیرهای این بازی در ایران و حتی جهان باشید و از جدیدتر اخبار و اطلاعات بازی با خبر باشین، دانلود این برنامه رو به شما توصیه میکنیم.

 

به محض دریافت اطلاعات جدیدتری از بازی برنامه آپدیت خواهد شد.

برای دریافت سریعتر و بهتر اطلاعات و ترفندهای بازی برول استارز به کانال تلگرام
Brawl Stars 20
بپیوندید.

برای عضویت کانال تلگرام روی اینجا کلیک کنید.

 

 

 

برای آن دسته از عزیزان که با این بازی آشنایی ندارند توضیحاتی کوتاه راجع به این شاهکار جدید سوپرسل ( Supercell ) ارایه ارایه کردیم که میتوانید در ادامه مطالعه کنید.

 

برول استارز: جدیدترین بازی کمپانی سوپرسل با نام برول استارز یا جدال ستارگان و به انگلیسی Brawl Stars می باشد!

این بازی یک بازی تیمی و 3 به 3 می‌باشد که شبیه به بازی کلش رویال می باشد ولی به شکل دیگر و یک بازی کارتی می باشد;

بازی جدال ستارگان دارای 15 کارت می باشد،البته همانند بازی کلش رویال به احتمال بسیار بالایی کارت های دیگری به آن اصافه خواهد شد!

در بازی شما میتوانید کلن بسازید البته در بازی نام آن "باند" هست، در بازی شما می توانید با بوت ها، دوستان خود یا با هم باندی های خود یا با افرادی مختلف از سراسر جهان به صورت تصادفی بازی کنید!

بازی آنلاین می باشد و مصرف شارژ آن بیشتر از بازی های دیگر است و دلیل آن استفاده از تاچ گوشی می باشد، کارت های بازی جدال ستارگان همانتد کلش رویال 3 بخش دارد: کارت های عادی،کارت های اپیک و فعلاً 2 کارت دیگر می باشد که رسیدن به آن ها افسانه ای هست! در بازی برول استارز می شود هر زمان که خواستید کارت دلخواه خود را بخرید!

شما میتوانید با دادن اکسیر لول، جان،اسلحه،نیروی کارت را بالا ببرید.

کاپ هر کارت بازی جدال ستارگان به صورت اختصاصی بالا می رود، یعنی اگر اتکی رو با یک کارت بردید اون کاپ به نام و برای همون کارت محاسبه میشود ولی در آخر جمع کاپ همه کارت ها برای شخص شما محاسبه میشه!

بازی جدال ستارگان که بعضا آن را ستارگان جنجالی نیز مینامند دارای بخش فروش جم می باشد و جم های بازی بسیار تعدادشون کمه یعنی 100 دلاری آن 1250 جم میباشد که با ان میتونید 125 بار صندوقچه را باز کنید!

در بازی با برد در اتک ها چست در آن دریافت نمیکنید بلکه تنها سکه و کاپ دریافت میکنید! (کاپ در صورت برد وگرنه منفی خواهید خورد)

با 100 تا سکه میتوانید چست بازی را باز کنید، در چست بازی کارت های بازی، اکسیر و جم دریافت میکنید و اگر از یک کارت 2 بار و یا تکراری باشد تبدیل میشود به سکه آبی رنگ که با جمع کردن سکه های آبی می توانید کارت های جدید بخرید.

در این بازی جم بسیار کم گیرتان می آید!

می توانید به باند ها بپیوندید! ولی فعلاً تنها کاربرد باند ها ساخت یک تیم حرفه ای برای حمله می باشد.

آیا بازی برول استارز (جدال ستارگان) بازی مسخره ای است؟ اول که دوستان ما هم تصاویر بازی را دیدند گفتند مسخره است! و این حرف ها برای بازی کلش رویال هم بود و میگفتند بازی مسخره و بچه گانه ای است! ولی پاسخ این است:

خیر این بازی هم جذابیت های بسیار خاص خود را دارد و میتوان گفت سوپرسل قرار است یک بازی بزرگ دیگر روانه بازار جهانی کند!

logo-enamad logo-samandehi