هایکال - مزاحم یاب و شماره ناشناس

هایکال - مزاحم یاب و شماره ناشناس

نسخه ۱.۰.۰
۵
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که یک تماس از یک شماره ناشناس داشته‌اید و تردید در پاسخ داشته اید یا یک شماره ناشناس در گوشی شما در گوشی شما ذخیره شده است ولی اسم آن را نمی دانید. های کال با توجه به قابلیت شناسایی شماره های ناشناس به شما کمک می‌کند نام شماره ذخیره شده را شناسایی کنید و اطلاعات آن را دریافت کنید. 


جستجو شماره های ناشناس 

های کال یک برنامه کاربردی برای بدست آوردن اطلاعات شماره‌های ناشناس است. با هایکال میتوانید از این قابلیت بهره مند شوید و بدون نیاز به هیچ گونه دانش تخصصی از این برنامه استفاده کنید.


قابلیت های برنامه :

1- نمایش نام شماره های ناشناس: شما با استفاده از این قابلیت می توانید در زمانی که یک شخص با شما تماس می گیرد، نام شخصی که تماس گرفته است را مشاهده کنید.  

2- ارتباط با مخاطبین: زمانی که اطلاعات یک شماره را مشاهده میکنید میتوانید از طریق پیامک یا تماس با آن در ارتباط باشید.

3- تماس مجدد: های کال این قابلیت را دارد که زمانی که با شما تماس میگیرند و شما قادر به پاسخ گویی نیستید ، در زمان دیگر به آن شماره تماس بگیرید. 

5- ارسال پیامک : یکی از قابلیت هایی که کمتر دیده می شود زمانی که شما اطلاعات شماره ناشناس را به دست می آورید می توانید به آن شخص پیامک ارسال کنید.

6- ذخیره شماره : این ویژگی که به اصطلاح با نام ذخیره مخاطب یا سیو کانتکت استفاده میشود این قابلیت را به شما می دهد که شماره افراد را ذخیره یا سیو کنید.

logo-enamad logo-samandehi