مرجع کامل بیماری های شایع کودکان

مرجع کامل بیماری های شایع کودکان

Version v:1
<10
Active installs
Medical
Category
7
MB
Size


بیماری های شایع کودکان

کودکان، آسیب پذیرترین قشر جمعیت های انسانی هستند که در مقابل شداید و ناملایمات زندگی از جمله بیماری ها، به تنهایی توان مقابله و دفاع را ندارند بنابراین باید توسط گروه های دیگر اجتماعی مانند خانواده، مربیان و سرپرستان و سایر افراد و نهادها مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرند امروزه چگونگی بروز و عوامل ایجاد کننده بسیاری از بیماری ها و همچنین راه های پیشگیری از آن ها شناخته شده است.
در این اپلیکیشن شما با بیماری های شایع کودکان آشنا و روش های پیشگیری از آن را فراخواهید گرفت.


امکانات برنامه :

_ قابلیت تغییر نوع فونت , اندازه و رنگ متون
_ رابط کاربری زیبا و چشم نواز
_ قابلیت اشتراک گزاری متون
_ امکان جستوجو در عناوین
_ امکان انتخاب عناوین در قسمت علاقه مندی ها


*****************
همچنین ما دو موضوع دیگر هم به اپلیکیشن اضافه نموده که به معرفی آن ها می پردازیم.

*****************

1- تغذیه کودکان:

از آنجا كه بيشتر مادران در كشور ما با نياز غذايي كودكان خود در سنين مختلف آشنايي كافي ندارند و تعداد زيادي از كودكان كه به درمانگاه‌ها و مطب‌ها مراجعه مي‌كنند مخصوصاً در سنين دو تا چهار سالگي، دچار سوءتغذيه هستند و منابع علمي به زبان فارسي كه بدون اصطلاحات پزشكي باشد نيز كمتر در اختيار آنان است، نياز به اپلیکیشنی كه درباره تغذيه كودكان اطلاعات جامع و مستندي را دارا باشد به وضوح احساس مي‌شد. با مطالعه این بخش از اپلیکیشن پدران و مادران مي‌توانند با اتكا به داشتن اطلاعات پزشكي روز و نيز با توجه به امكانات و اعتقادات سنتي كشورمان به صورت علمي تغذيه كنند تا كودكشان رشد مغزي و جسمي طبيعي را دارا باشد.

2- کودک سالم:

امروزه کودکان به اندازه کافی تحرک ندارند و تنبلی و مشکلات ناشی از آن به یکی از معضلات جوامع امروزی تبدیل شده است. همه متخصصین هم عقیده هستند که تحرک، بازی، فعالیت و کاوش از مهمنرین روش­های تکامل و پیشرفت فکری و بدنی کودکان هستند.
این بخش از اپلیکیشن با متن روان و تصاویر جذاب خوب به پدر مادرهای پر مشغله کمک میکند.

در ضمن اگر اپلیکیشن گسترده تر از این می خواهید فقط کافیست نظرات 5ستاره دهید.

logo-enamad logo-samandehi