بیدوپین

بیدوپین

نسخه ۳.۰.۵
۲۰
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

این برنامه مخصوص تهرانی ها است

حوصله شلوغی بازار رو نداری؟ بیدوپین نصب کن آنلاین بگرد!


حتما براتون پیش اومده که بخواهید کالایی رو آنلاین بخرید، خوب این‌جور وقت‌ها لابد تو فروشگاه‌های اینترنتی می‌گردید، در نهایت انقدر محتوا و اطلاعات می‌خونید و تنوع محصولات زیاده که نمی‌تونید تصمیم بگیرید که کدوم مدل مناسبتونه! شاید هم به نتیجه مورد نظرتون رسیدید، ولی به قیمتش شک داشتید و برای همین مجبور شدید کل خیابون ها رو دنبال محصولی که می‌خواید بگردید.

خوب، بیدوپین هم دقیقا برای حل همین مشکلات طراحی شده.

بیدوپین مثل یه دوست خیلی خوبه که شما رو از مرخصی گرفتن و تو ترافیک موندن و دردسر گشتن تو بازار و چونه زدن برای تخفیف گرفتن راحت می‌کنه و همه کارهای بالا رو براتون انجام میده. کافیه تو اپلیکیشن بیدوپین نیازتون رو مطرح کنید.  بیدوپین در حال حاضر تو سه تا دسته‌بندی مد و پوشاک، لوازم خانگی و دیجیتال فعاله.

خلاصه این که شما درخواستتون رو ثبت می‌کنید، ما پیغامتون رو به گوش همه فروشنده‌های شهر تهران می‌رسونیم؛ بعدش اون‌ها پیشنهادهاشون رو براتون ارسال می‌کنند و این‌جوری قدرت انتخاب شما بالا میره. شما هم سر فرصت همه پیشنهادها رو نگاه و با هم مقایسه می‌کنید و بهترین و ارزون‌ترینش رو انتخاب می‌کنید. مناسب‌ترین کالا رو با بهترین قیمت تهیه کردید و در نهایت خرید سنتی که همیشه براتون لذت‌بخش و ویژه بوده رو تو دنیای آنلاین تجربه کردید.

برای همینه که ما به بیدوپین می‌گیم: "فروشگاهی به وسعت یک شهر"برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi