کویر نوردی

کویر نوردی

نسخه ۱۳۹۶.۱۱.۲۲
نصب از بازار
۱۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
سفر
دسته
۴
مگابایت
حجم

کویر با ویژگی‌های منحصر به ‌فردش یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری  پر مخاطب این سال ها است؛ تا جای که سکوت کویر، آسمان پرستاره شب‌، دنیای ناشناخته و گاه وهم ‌انگیز آن در کنار رمل های دوست داشتنی تنها بخشی از ویژگی‌های این سرزمین‌ شنی و ثروت بی نظیر خدادادی است.
از آنجایی که فلات ایران بر روی كمربند خشك نیم‌‏كره شمالی واقع شده، تا حدود ۸۰ درصد از ۱۶۴ میلیون هكتار مساحت كشور دارای شرایط خشك و نیمه‌‏خشك است؛ از این نظر ایران به عنوان یکی از پایگاه های اصلی کویر نوردی در منطقه شناخته می شود و دارای پتانسیل های بی شماری در این حوزه است.
ما در برنامه کویر نوردی سعی کرده ایم ضمن معرفی کویرها و بیایان های ایران، اطلاعات مورد نیاز درباره هر کدام از این جاذبه های بی نظیر گردشگری را در اختیار شما قرار دهیم.
در این اپلیکیشن می توانید از  امکانات و اطلاعاتی همچون گالری تصاویر، مسیریاب، مشخصات، ویژگی ها، سیمای عمومی، شرایط استفاده، زمان مناسب بازدید، نکات مثبت و منفی و ... استفاده کنید و یا از نظرات سایر کاربران برای انتخاب بهترین کویرهای ایران بهره ببرید.
اپلیکیشن «کویرنوردی» بخشی از پروژه «بزنیم بیرون» به شمار می رود که از داده های این پرتال قدرت گرفته و در جهت تکمیل بانک اطلاعاتی حوزه گردشگری و اوقات فراغت کشور گام بر می دارد.



نظرات کاربران

paniz66
۱۴۰۰/۰۷/۱۶
چرا اجرا نمیشه
آرمین
۱۳۹۶/۰۹/۱۲
5 ستاره تقدیم به شما