انواع ژله و کیک و شیرینی

انواع ژله و کیک و شیرینی

نسخه ۱.۰
۲
هزار
نصب فعال
آشپزی و رستوران
دسته
۶
مگابایت
حجم


با نصب کاملا رایگان این برنامه بدون نیاز به اینترنت و با حجم بسیار کم می توانید تعداد زیادی از روش تهیه ی انواع کیک و شیرینی و ژله و بستنی را با کمترین زمان و هزینه یاد بگیرید و از آن ها در منزل استفاده کنید و بعد از یادگیری سفارش بگیرید و کسب درآمد کنید.
به جای صرف هزینه برای خرید کیک و شیرینی و دسر در نوروز، تولد، شب یلدا، مهمانی ها و مناسبت های مختلف می توان با کمک این برنامه با دستپخت خودتان شیرینی ها و کیک های سالم و باب میل خود را با کمترین امکانات بپزید و روش تهیه ی آن ها را همیشه در گوشی خود نگه دارید.در این برنامه بدون نیاز به داشتن دستگاه بستنی ساز می توانید انواع بستنی ها را تهیه نمایید و همچنین در قسمت ژله زیباترین ژله ها را با کمترین امکانات تهیه کنید. در بخش کیک سعی شده است طرز تهیه ی انواع کیک بدون فر و همچنین همراه با فر برای سلایق مختلف از جمله میوه ای، کاکائویی، ساده و ... با راحت ترین روش و کمترین زمان آموزش داده شود و در بخش شیرینی نیز پخت انواع شیرینی های سنتی پر طرفدار ایرانی و خارجی و مدرن آموزش داده شده است.

کلمات کلیدی:

ژله ، بستنی ،کیک ، شیرینی ، دستور پخت ، پای ، دسر ، کلوچه ، کوکی ، شیرینی پزی، کیک پزی، قنادی، شیرینی رژیمی ،شیرینی مشهدی ،کیک بدون فر ،شیرینی بدون فر ،مسقطی ،گز اصفهان ، کلمپه کرمان ، سوهان قم.

logo-enamad logo-samandehi