تعبیرخواب و طالع بینی و فال حافظ

تعبیرخواب و طالع بینی و فال حافظ

نسخه v۱.۰
۲
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۹
مگابایت
حجم

تعبير خواب صحت دارد و قرآن و حديث از آن خبر داده است. البته همه کس نمي تواند تعبير خواب کند و نيز همه ی‌ خواب ها تعبير ندارند.(توضیحات کامل در آموزش تعبیر خواب)
قرآن کریم می فرماید : عزيز مصر خوابي ديد و از معبّران خواست آن را تعبير کنند، ولي آنان از تعبير اين خواب عاجز شده و نتوانستند، ليکن حضرت يوسف خواب را تعبير فرمود و در آينده، تعبير او به حقيقت پيوست.

هنگامی که شما درباره ی موضوع یا شئ خاصی خواب می‌بینید، الزاماً همیشه معنیش آن چیزی نیست که در تصویر می‌بینید. خوابها با زبانی بسیار سمبلیک با آدمی سخن می‌گویند.مثلا یافتن طلا در خواب تعبیر بر ثروتمند شدن شما نیست بلکه نشان دهنده فزونی غم و اندوه است. از طریق این برنامه میتوانید خواب خود را تعبیر نمایید.
لازم به ذکر است اين برنامه برگرفته از تعبير خواب معبران مختلف مي باشد زیرا آنچه در زمان حال موجود است که ممکن است موضوع خواب آدمی باشد در زمان یوسف نبی یا  حضرت دانیال(مانند آیه الکرسی) یا امام جعفر صادق(مانند تلفن یا تلویزیون) وجود نداشته است.

تعبير خواب به روايت جابرمغربي

تعبير خواب به روايت منوچهر مطيعي تهراني

تعبير خواب به روايت امام جعفر صادق

تعبير خواب به روايت محمد بن سيرين

تعبير خواب به روايت ابراهیم کرمانی

تعبير خواب به روايت حضرت دانيال

تعبير خواب به روايت یوسف نبی

تعبير خواب  به روايت لوک اويتنهاو

تعبير خواب درکتاب سرزمين روياها

قابلیت جستجوی کلمات به دلیل حجم بالای آنها تا دسترسی سریع و آسانی داشته باشید.

آموزش تعبیر خواب تا خوابهایتان را خودتان که بهتر از هر معبر دیگری حالات روحی و شرایط خود را میشناسید،تعبیر کنیدبرخی معتقد اند پیش‌گویی و طالع‌ بینی خطرناک و آسیب رساننده است، زیرا که باعث می‌شود که انسان‌ها به جهان معقولانه نگاه نکنند و از توانایی‌های خود برای ساختن زندگی‌شان استفاده نکنند.اما برخی معتقدند که به کمک طالع بینی میتوان از آینده و سرنوشت هر کس آگاه شد.

اگر شما هم به این نوع طالع بینیها اعتقاد دارید میتوانید از طالع بینی ،که در این اپلیکیشن برای شما گذاشته شده استفاده کنید.

logo-enamad logo-samandehi