جواب آزمایش (تحلیلگر)

جواب آزمایش (تحلیلگر)

نسخه ۵.۲.۱
۲
هزار
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۸
مگابایت
حجم

بسم الله الرحمن الرحیم  

* از این پس می توانید خود مقادیر و پارامترهای برگه های آزمایش پزشکی را تفسیر و تحلیل   و تفسیر کنید .* 

 

* تحلیل و تفسیر جواب آزمایش با برنامه جواب آزمایش بسیار آسان است و هر کسی که کمترین اطلاعاتی نیز از علوم پزشکی و آزمایشگاهی و جواب آزمایش نداشته باشد به راحتی می تواند با برنامه جواب آزمایش (تحلیلگر)، جواب آزمایش خود را تفسیر و تحلیل کند .* 

 

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران محترم، افتخار این را داریم برنامه ای دیگر از گروه دارو و درمان را تقدیم شما کنیم و امید داریم با این برنامه بتوانیم حتی ذرّه ای به دانش علمی – پزشکی شما بیافزاییم و دسترسی شما عزیزان را به اطلاعات پزشکی ضروری سهولت بخشیم. 

  

   نرم افزار جواب آزمایش (تحلیلگر ) :

نرم افزاری جامع جهت آشنایی با تست های آزمایشگاهی و جواب آزمایش است که به بررسی آزمایشات مختلف  و جواب و تحلیل آنها می پردازد یک برنامه جامع برای تحلیل، تفسیر و مدیریت آزمایش های خون، ادرار و مدفوع، پروستات، بارداری، پاپ اسمیر و ... است.نرم افزار جواب آزمایش با بررسی پارامترهای هر آزمایش به شکل هوشمند جوابی متناسب با آزمایش را به کاربر می دهد. 

  

آزمایشاتی که در برنامه جواب آزمایش (تحلیلگر) مورد بررسی قرار گرفته اند عبارتند از :

آزمایش خون (حاوی پارامترهایی همچون:  WBC – RBC – HGB – PLT – HCT – MCV – NEU – HB – ALP – ALT – AST – LYM – RCDW  و ... )آزمایش پروستات (که این بخش با بررسی سن کاربر و میزان Psaمی توان به جواب آزمایش قابل قبولی دست یافت.)

  

آزمایش بارداری (که این بخش با بررسی Hcg و Beta_Hcgو ... به بررسی وضعیت بارداری بانوان محترم و هفته بارداری پرداخته می شود). 

  

آزمایش پاپ اسمیر (این آزمایش فقط برای بانوان محترم می باشد که با بررسی سن کاربر و سایر موارد تفسیری را از وضعیت حال آنها در اختیارشان قرار می دهد) 

  

آزمایش ادرار (حاوی پارامترهایی همچون:  Color – Protein – Ep – Ph – Mucus – Nitrit و ... )

  

آزمایش تیروئید (حاوی پارامترهایی همچون:   Tsh – Tsi – T3 – T4 – Tg – FT3و ... )

  

آزمایش مدفوع (حاوی پارامترهایی همچون:   Color – Lipid – Oder – Ph – Bloodو ... )

 

و دیگر آزمایشات و جواب آنها.. 

  

ویژگی های نرم افزار

رابط کاربری ساده و زیبا 

استفاده به اندازه از رنگ در بخش های مختلف 

دسترسی سریع به پاسخ هر آزمایش 

امکان ایجاد یادداشت های پزشکی 

و... 

  

نکته مهم کاربران محترم توجه داشته باشند جواب آزمایش ارائه شده در این برنامه صرفاً یک تشخیص ابتدایی است و به دلیل ماهیت علم پزشکی، برای تشخیص دقیق­تر و احیاناً تجویز دارو لازم است به  پزشک   مراجعه نمایید. 

  

* تو آپدیت بعدی موارد جالب تری به برنامه جواب آزمایش اضافه خواهد شد پس منتظر باشید :) 

  * لطفاً با نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود به ما کمک کنید تا بتونیم با ارتقاً نرم افزار بخشی از مشکلات علمی –پزشکی جامعه خودمون رو حل کنیم. با تشکر از همراهی شما عزیزان logo-enamad logo-samandehi