خدمات اپراتورها

خدمات اپراتورها

نسخه ۳.۶
۲
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۵
مگابایت
حجم

اپليکيشن خدمات اپراتورها علاوه بر ليست کاملي از طرح هاي اپراتورها شامل هزينه فعالسازي - توضيح کوتاه در مورد طرح - مدت زمان طرح- هزينه و کد فعالسازي مي باشد که به شما اين امکان را ميدهد که بعد از فعالسازي طرح گزارشي از طرح هاي فعال شده داشته باشيد.
هميشه گزارش کاملي از طرح هاي فعال شده در قسمت تاریچه خواهيد داشت . شما همچنين مي توانيد در قسمت اينترنت مصرفي ميزان اينترنت مصرف شده توسط گوشي به تفکيک WiFi ، Gprs و مجموع را مشاهده نماييد تا بتوانيد بر اينترنت مصرفي خود مديريت داشته باشيد.
امکان ايجاد ليست اختصاصي از کد هاي USSD مانند طرح هاي اپراتورها و يا کد هاي مخفي گوشي و ...
ويجت هاي کاربردي براي دسترسي سريع به امکانات پر کاربرد و همچنين ويجت مخصوص اينترنت مصرفي
و ...

در رسانه‌ها

برنامه ای برای مدیریت سیم کارت

همانطور که می دانید در کشور ما چند اپراتور شبکه تلفن همراه مختلف مشغول خدمت رسانی به چندین میلیون مشترک ایرانی هستند. هر یک از این اپراتورها نیز خدمات مختلفی را برای مشترکین خود ارائه داده و در این زمینه رقابت تنگاتنگی با یکدیگر در پیش گرفته اند. برنامه " خدمات اپراتورها " خرید شارژ و استفاده از بقیه خدماتی که هر یک از اپراتورها ارائه می دهند را در قالب یک اپلیکیشن برای شما فراهم کرده است. در ادامه برای بررسی این برنامه با ذره بین همراه باشید.

نقد و بررسی "خدمات اپراتورها"

با پیشرفت صنعت مخابرات به خصوص در بخش سیار و تلفن های همراه، هر کدام از اپراتورهای 4 گانه نیز به منظور رفاه بیشتر مشتریان خود، خدمات متنوعی را ارائه نموده اند. در این میان اپلیکیشن های مختلفی نیز تولید شده اند تا استفاده از این خدمات را راحت تر کرده باشند. برنامه اندرویدی “خدمات اپراتورها” یکی از نمونه های خوب در این رابطه میباشد که در ادامه قصد داریم آن را معرفی، نقد و بررسی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi