عکس آیینه ای Mirror Editor

عکس آیینه ای Mirror Editor

نسخه n۱.۲
۲۰۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۶
مگابایت
حجم


طراحی عکس آینه نرم افزاری جهت ساخت تصاویری آینه ای در گوشی های اندروید می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید از عکس های معمولی خود، تصاویری که به صورت آینه وار هستند ایجاد کنید.


 


‏با استفاده از این نرم افزار می توانید تصویر خود را به صورت 180 درجه بچرخانید و یک تصویر اینه ای زیبا ایجاد کنید. به این ترتیب شما شاهد یک تصویر بسیار جذاب خواهید بود که در ان دو تصویر نسبتا مشابه با زاویه متفاوت، وجود خواهد داشت.


 


‏طراحی عکس آینه یک برنامه جالب برای اندروید است که با استفاده از آن می‌توانید افکت آینه زیبایی را بر روی عکس‌های خود اعمال کنید. در عین سادگی، این برنامه دارای ویژگی‌های فراوانی است که با استفاده از آن می‌توانید حتی یک عکس معمولی را نیز به اثری هنری تبدیل کنید. افکت آینه‌ای می‌تواند تعداد زیادی تصاویر خیالی قاابل توجه را ایجاد کند. تخیلات خود را درگیر کنید و ببینید چه چیزی می‌توانید با آن خلق کنید.


 


 


 


‏شما با یک برنامه کاربردی و مفید برای جلوه دادن به تصاویر  می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با استفاده از این برنامه کاربردی و ساده میتوانید بر روی تصاویر جلوه های دو بعدی و سه بعدی آینه ای به وجود بیاورید. این برنامه به شما اجازه میدهد تا شما انعاکس عکس ها را در آینه مشاهده کرده و بهترین کولاژ ها را به تصاویر خود بسازید. شما به کمک این برنامه می توانید از چپ به راست، بالا و پایین تصویر خودتان انعکاس از آینه ایجاد کنید همچنین سبک بازتاب عکس را فعال کنید. همچنین در برنامه انواع مختلف و متنوع افکت ها و جلوه ها گنجانده شده است تا بتوانید با استفاده از آنها تصاویر زیبایی خلق کنید.


 


 


 


‏ویژگی ها:


 


‏- ۲ افکت آینه ای جدید


 


‏- بالاترین کیفیت در تصاویر خروجی


 


‏- ابزارهای ویرایش کنتراست، روشنایی، اشباع رنگ و …


 


‏- رنگ خودکار


 


‏- کنتراست خودکار


 


‏- امکان چرخش / وارونه کردن / بزرگنمایی / کوچکنمایی / عکس های انتخاب شده


 


‏- انتخاب عکس از گالری و یا دوربین


 


‏- دارای چهار حالت آینه: بالا، پایین، چپ و راست


 


‏- جابجایی تصویر و بزرگنمایی آن


 


‏- خروجی با کیفیت و رزولوشن بالا‏- به اشترارک گذاری عکس بر وی اینستاگرام و یا شبکه‌های اجتماعی دیگرش


logo-enamad logo-samandehi