آنتی ویروس همه کاره آوین

آنتی ویروس همه کاره آوین

نسخه ۱.۳
۱
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

آنتی ویروس هوشمند همه کاره و رایگان آوینامنیت را برقرار کنید


حالا وقت حفاظت از اطلاعات شخصی به کمک آنتی ویروس هوشمند آوین رسیده که نحوه انجام آن را در زیر شرح داده ایم:


بهترین ها کنار شماست


قبل از اینکه اطلاعات شخصی شما به سرقت برود، بهتر است به کمک برنامه فوق از این کار جلوگیری کنید. آنتی ویروس هوشمند آوین به شما میگوید که استفاده از کدام اپلیکیشن ها ریسک دارد. نتیجه اسکن دستگاه توسط این اپلیکیشن، در بخش های زیر به نمایش درمی آید:


مسائل مربوط به حریم خصوصی : در این قسمت برنامه هایی نام برده میشوند که ممکن است اطلاعات شخصی در آنها وجود داشته باشد. آنتی ویروس آوین پیشنهاد میدهد که این برنامه ها را قفل کنید.


برنامه : اپلیکیشن هایی که شاید برای اطلاعات شخصی شما ایجاد خطر کنند، در این بخش نشان داده میشود. با لمس هر مورد، میتوانید دسترسی های برنامه را به قسمت های مختلف مثل مخاطبین، پیام ها، تماس ها، گالری دستگاه و غیره را ببینید.


تقویت تلفن : اگر سرعت گوشی شما پایین آمده، دلیل آن اجرای اپلیکیشن های متعدد و اشغال شدن حافظه رم میباشد. با استفاده از این گزینه میتوانید برنامه های در حال اجرا را ببندید.


فایل های به درد نخور : برخی از اپلیکیشن ها برای انجام کار خود، فایل های اضافی تولید میکنند که باعث اشغال حافظه دستگاه میشود. این گزینه به شما کمک میکند تا فایل های به درد نخور را به راحتی حذف نمایید.قفل کردن برنامه های پیشنهادی : همانطور که گفتیم، آنتی ویروس آوین به شما پیشنهاد میدهد تا برخی از اپلیکیشن های مربوط به حریم خصوصی را قفل کنید. برای این کار میتوانید در لیست برنامه های پیشنهادی بر روی دکمه حفاظت اشاره نمایید یا به قسمت قفل برنامه بروید. حالا باید دسترسی لازم را به آنتی ویروس آوین بدهید و گزینه Mobile Security را در تنظیمات گوشی فعال کنید.


قدم بعدی، رسم یک الگوی امنیتی و انتخاب سوال و جواب برای بازیابی رمز عبور میباشد. در نهایت لیستی از برنامه های نصب شده به نمایش درمی آید که با اشاره بر روی آیکن قفل، میتوانید از آنها محافظت نمایید.


حذف اپلیکیشن های مشکوک : بعد از عملیات اسکن، فهرستی از برنامه های خطرناک به شما نشان داده میشود که میزان خطر هر کدام نیز گفته شده است. شما باید با لمس هر مورد، دسترسی های آن را بررسی کنید و در صورت مشکوک بودن، برنامه را حذف نمایید. با لمس گزینه Trust، اپلیکیشن موردنظر در لیست برنامه های نادیده گرفته شده (بی خطر) قرار میگیرد. این لیست از منوی کناری قابل دسترس میباشد و میتوانید موارد دلخواه را از آن خارج کنیدآزادسازی منابع سخت افزاری برای سرعت بیشتر


اگر میخواهید گوشی شما سرعت بیشتری داشته باشد یا موقع نصب اپلیکیشن و بازی با خطای کمبود حافظه مواجه نشوید، از قابلیت تقویت کننده در آنتی ویروس هوشمند آوین کمک بگیرید. بعد از انجام اسکن، دو گزینه زیر را برای رفع مشکل کمبود حافظه در اختیار خواهید داشت:


تقویت تلفن : در این صفحه، فهرستی از برنامه های در حال اجرا با مقدار فضایی که از رم اشغال کرده اند، نشان داده میشود. با انتخاب موارد دلخواه و لمس دکمه تقویت، میتوانید آنها را ببندید. مقدار حافظه آزاد شده با این کار نیز بر روی همین دکمه به نمایش درمی آیدسایر امکانات و دیگر بخش های برنامه


یکی از قابلیت های مفید آنتی ویروس هوشمند آوین، اسکن سریع برنامه ها و بازی ها پس از نصب آنها میباشد. چند لحظه بعد از نصب، اعلانی دریافت خواهید کرد که سلامت یا خطر آن اپلیکیشن را نشان میدهد. از دیگر امکانات این آنتی ویروس باید به موارد زیر اشاره کنیم:برای محافظت از گوشی در برابر ویروس، از آنتی ویروس هوشمند آوین کمک بگیرید.


 آنتی ویروس  را الان دانلود و نصب کنیدانتی ویروس هوشمند 2017


 آنتی ویروس هوشمند آوین را بصورت کاملا رایگان نصب کنید


کلمات کلیدی


آنتی ویروس رایگان,انتی ویروس آوین,ضد هک,اسکن هوشمند,انتی ویروس اندروید,ضد جاسوس,آنتی ویروس قوی آوین,انتی ویروس رایگان

logo-enamad logo-samandehi