زمان تحت نظر

زمان تحت نظر

نسخه ۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

تحت نظر قرار دادن و کنترل زمان استفاده از برنامه های مختلف گوشی.

چنانچه زمان زیادی را در پیامرسانها و شبکه های اجتماعی (واتس اپ، وایبر، فیسبوک، اینستاگرام و ...)، بازیها و بطور کلی هر برنامه ای از گوشی هوشمندتان می گذرانید و مایلید زمان استفاده از برنامه ها را کنترل کنید و جلوی اتلاف وقت و غرق شدن در تکنولوژی را بگیرید، این برنامه کمک خوبی به شماست!

کافیست برنامه های مورد نظرتان را به یکی از سه دسته پیامرسانها و شبکه های اجتماعی، بازیها و دیگر اضافه کرده و حداکثر زمان استفاده از هر دسته در شبانه روز را تنظیم کنید، برنامه زمان استفاده شما از برنامه های هر دسته را حساب می کند و با به پایان رسیدن زمان مورد نظر با نشان دادن پیغامی که خودتان می توانید متنش را تنظیم کنید، دسترسی به برنامه هایی که وقتشان تمام شده است را تا روز بعد مسدود می کند.

این برنامه یک راهکار خوب برای گذراندن دوران های موقتی مانند کنکور و فصل امتحانات است.
همچنین می تواند راه حلی برای پدر مادر ها برای کنترل حداکثر زمان بازی کردن بچه ها با گوشی و تبلت باشد.


نکاتی برای استفاده :
با به پایان رسیدن زمان هر دسته شما می توانید از داخل برنامه دوباره حداکثر زمان استفاده از آن دسته برنامه را افزایش دهید یا برنامه ای را از لیست تحت نظر ها خارج کنید تا دسترسی به آن باز شود، اما چنانچه میخواهید جلوی تقلب کردن را بگیرید کافی است از تنظیمات برنامه یک بازه زمانی مشخص را بعنوان "زمان آزاد ایجاد تغییرات" تنظیم کنید. در این صورت برنامه تنها در آن بازه زمانی از شبانه روز اجازه افزایش زمان استفاده از برنامه ها یا حذف برنامه ای از لیست تحت نظر ها را خواهد داد!

سعی کنید زمانهایی که بعنوان حداکثر زمان مجاز انتخاب می کنید کمی چالش برانگیز باشد. از انتخاب زمان هایی که پایبند بودن به آن برایتان خیلی سخت یا خیلی آسان است بپرهیزید!

با توجه با کاربرد برنامه انتظار نمی رفت این برنامه رایگان باشد اما ما در راستای رساندن آن به دست همه کسانی که نیازمند آن هستند تصمیم گرفتیم فروش آن را "مبتنی بر اعتماد به کربران" قرار دهیم. به این صورت که دانلود و استفاده از همه قسمت های برنامه رایگان است و تنها از شما می خواهیم که بعد از نصب برنامه در صورت رضایت هزینه کمی را بابت استفاده از آن بپردازید.

سپاس از زمانی که صرف خواندن این توضیحات کردید.

گروه برنامه نویسی اسپایر

logo-enamad logo-samandehi