تسبیح حضرت فاطمه

تسبیح حضرت فاطمه

نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ تیر ۱۳۹۳
تسبیح حضرت فاطمه

تسبیح حضرت فاطمه

حسین ازگومی
نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ تیر ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

حتماً تا به حال برنامه های مختلف ذکرشمار را مشاهده کرده اید. توسط این برنامه ها میتوان ذکرهای مختلفی را تکرار کرد و تعداد آنها را شمرد.
برنامه ما کمی با سایر ذکرشمارها متفاوت است. این برنامه مختص تسبیح حضرت فاطمه می باشد. همان طور که می دانید تسبیحات حضرت فاطمه ذکری است که شیعیان معمولاً پس از هریک از نمازهای یومیه می‌گویند. علاوه بر این با یک محیط گرافیکی مناسب و با استفاده از صوت، ظاهر تسبیح در این برنامه به صورت جالبی شبیه سازی شده است؛ به طوری که احساس تسبیح زدن واقعی را برای کاربران ایجاد می کند. این ویژگی این برنامه را از سایر برنامه های مشابه متمایز می کند. در ارتباط با تاریخچه و اهمیت تسبیح حضرت فاطمه نیز توضیحات جامعی در این برنامه موجود می باشد.
با داشتن این برنامه بر روی گوشی تلفن همراه خود همیشه تسبیح همراه شما خواهد بود. بنابراین در برخی موقعیت ها که امکان به همراه داشتن تسبیح واقعی وجود ندارد (مثلاً قبل از جلسه امتحان یا قبل از مصاحبه یا ...) میتوانید از این برنامه تسبیح استفاده نمایید. امیدوارم با استفاده از این برنامه در ماه مبارک رمضان به عبادت بپردازید و ما را نیز در ثواب حاصل از این عبادات سهیم کنید.
التماس دعا

منابع:
http://fa.wikipedia.org

نظرات کاربران - ۴ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
دلتنگ غروب کربلاهستم
دلتنگ غروب کربلاهستم
۱۳۹۳/۰۴/۲۳
لطفا ذکر هفته و صلوات اضافه کنید که خیلی بهتر میشه