آموزش حروف الفبای فارسی (تعاملی)

آموزش حروف الفبای فارسی (تعاملی)

نسخه ۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

*** توجه ***

یکی از مواردی که در نظرسنجی زیاد مطرح شده، قفل شدن امکانات خریداری شده است،   در صورتی که به هر دلیل امکانات خریداری شده مجدد قفل شدند، با تکرار فرایند خرید همان بسته بدون کسر شدن مبلغی از حساب شما، فعال خواهند شد.

این برنامه محیط شاد و سرگرم کننده ای برای کودکان فراهم می کند تا با علاقه و تمرکز بیشتری نوشتن و تلفظ حروف الفبا و اعداد را بصورت تعاملی فرا بگیرند.

هدف آریو استودیو این است که کودکان در کنار گذراندن لحظاتی شاد و مفرح، حروف الفبای فارسی و اعداد را بیاموزند و همچنین والدین نیز بتوانند در این تجربه لذت بخش کودکان خود را همراهی کنند.

با کمک این برنامه هر کودک پیش دبستانی و یا کودکستانی می تواند نوشتن حروف الفبای فارسی و اعداد را به سادگی با دنبال کردن فلش توسط انگشت خود بیاموزد و همزمان به تلفظ حروف و اعداد گوش دهد. این فرایند یادگیری در محیطی شاد و موزیکال با تصاویر متحرک اتفاق می افتد و در کنار جوایزی که کودک در ازاء تلاشش دریافت می کند، می تواند عامل موثری برای جذب او به یادگیری و آموزش باشد.

ویژگی ها :

      - استفاده از رابط های هوشمند تا بر اثر برخورد انگشت کودک و یا کنجکاوی او تنظیمات بازی تغییر نکند و یا از بازی خارج نشود.

      - مشاهده جوایز جمع آوری شده توسط کودک برای ترغیب او به بازی و یادگیری

      - مشاهده گزارش فرایند یادگیری حروف و اعداد توسط والدین

و در ادامه با بسته های آموزشی شاد و جذاب دیگر منتظر ما باشید ...


logo-enamad logo-samandehi