ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام

نسخهٔ ۱.۷.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام

امید پرورش
نسخهٔ ۱.۷.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

ربات اینستاگرام؛ برنامه‌ای برای افزایش فالوور واقعی با نظارت شما

با این اپلیکیشن کاربردی، امکانات زیر را در گوشی‌تان خواهید داشت:

  • آنفالو هوشمند با قابلیت شناسایی کسانی که شما را آنفالو می‌کنند
  • فالو هوشمند بر اساس هشتگ و کاربر هدف برای افزایش فالوور واقعی
  • لایک هوشمند بر اساس هشتگ برای افزایش بازدید واقعی از حساب شما
  • کامنت هوشمند بر اساس هشتگ برای افزایش بازخورد
  • حذف فالور فیک برای پیج‌هایی با پست‌های کمتر از ۱۰۰۰ لایک
  • مشاهده لیست طرفداران، فالوبک نداده‌ها، فالورهای متقابل و ...
  • لایک هوشمند فالوینگ‌های خود برای کسانی که وقت کافی ندارند
  • آیدی‌یاب کاربر برای ردیابی پیج هک شده
  • دانلود عکس پروفایل با کیفیت عالی
  • دانلود پست‌ها با بالاترین کیفیت

 

نحوه جذب مخاطبین از Instagram آسان‌تر از همیشه

ربات روی هشتگ یا فالوورهای کاربر هدفی که شما اضافه می‌کنید، تنظیم می‌شود و با لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن، کاربران واقعی را به صفحه شما جذب می‌کند.

 

---

هیجان جذب فالور واقعی و رشد کسب‌وکار!

ربات افزایش فالوور اینستاگرام بهترین دوست رشد کسب‌وکار شماست! بسیاری از ما دوست داریم وقتی پیج برای کسب‌وکارمان راه می‌اندازیم و آن را به زیبایی تزئین می‌کنیم، کاربران بسیاری را روانه پیجمان کنیم. کاربرانی واقعی که پیجمان را تحسین کنند و از محصولات ما با علاقه خرید کنند.

می‌دانیم که وقتی اسم رشد کسب‌وکار به میان می‌آید، فالور فیک جواب نمی‌دهد و فالوور واقعی بی‌ربط نیز دیر یا زود پیجمان را ترک می‌کند. خوشبختانه چاره رشد واقعی پیج شما در دست ربات اینستاگرام هوشمند قصه ماست. اگر کنجکاو شده‌اید درباره این ربات مرموز و دوست‌داشتنی بیشتر بدانید، همراهمان باشید.

 

قابلیت‌های اپلیکیشن

ربات افزایش فالوور اینستاگرام هر آنچه برای رشد واقعی پیجتان نیاز دارید، با بهترین کیفیت در اختیارتان می‌گذارد. فالور واقعی می‌خواهید؟ می‌توانید روی آن حساب کنید. می‌خواهید وقتی خواب هستید هم برای دیگران کامنت بگذارید؟ ربات در خدمت شماست. می‌خواهید به بهترین شکل دنبال‌کننده‌هایتان را مدیریت کنید؟ کافی است لب تر کنید تا ربات اینستاگرام برایتان انجامش دهد. جذاب است، نه؟ این شما و این هم ۷ ویژگی بی‌نظیر این برنامه جذاب که بهترین دوست پیج شماست:

 

از جذب فالور واقعی و رایگان لذت ببر

شاید برایتان جالب باشد بدانید که این اپ رایگان مثل برنامه‌های فالور بگیر نیست. یعنی این‌گونه نیست که مثلاً یک کیلو دنبال‌کننده مرغوب و درجه‌یک سفارش دهید و یک روز بعد آن‌ها را تحویل بگیرید! به کمک این برنامه هوشمند می‌توانید پیجتان را حتی زمانی که در خواب هستید، مدیریت کنید. می‌توانید با فالو و آنفالو کردن پیج‌های دیگر، کسب‌وکارتان را به دیگران معرفی کنید.

می‌توانید کامنت‌هایی را در برنامه تعیین کنید تا زیر پست‌های پیج‌های رقیبتان گذاشته شود و دنبال‌کننده‌های آن‌ها را به‌سوی پیج شما بکشاند. همچنین می‌توانید ربات را روی هشتگ‌ها یا فالورهای رقیب‌هایتان تنظیم کنید تا برایتان دنبال‌کننده‌های واقعی و مرتبط با کسب‌وکارتان بیاورد. بهتر از این مگر می‌شود؟

 

بهترین آنفالویاب هوشمند ایران را تجربه کن

هیچ‌یک از ما دوست نداریم کاربرانی را دنبال کنیم که بعد از مدتی ما را آنفالو می‌کنند. اگر می‌خواهید بدانید چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند، لازم نیست وقت بگذارید و یکی‌یکی آن‌ها را بررسی کنید! این برنامه کاربردی تمامی افرادی را که آنفالویتان کرده‌اند، هوشمندانه شناسایی می‌کند و آنفالویشان می‌کند.

 

با فالوورهای روح خداحافظی کن

روح‌های سرگردان کاربرانی هستند که پیجتان را دنبال کرده‌اند، اما هیچ اثری از خود بر جای نمی‌گذارند. نه لایک می‌کنند، نه کامنت می‌گذارند و نه حتی از پیجتان بازدید می‌کنند. با ربات افزایش فالوور اینستاگرام می‌توانید یک تور بزرگ بیاورید، روح‌های سرگردان را با آن به دام بیندازید و از پیجتان بیرون کنید.

 

دقیق‌ترین آمار را از پیجت داشته باش

می‌خواهید بدانید چند نفر شما را فالو یا آنفالو کرده‌اند؟ کدام پستتان بیشتر از همه لایک خورده یا کدام کاربر بیشترین تعامل را با پیجتان برقرار کرده؟ با آمار پیشرفته‌ای که این برنامه مفید در اختیارتان می‌گذارد، تنها با یک نگاه می‌توانید جواب همه این سؤال‌ها را بگیرید.

 

از زمان‌بندی پیشرفته لذت ببر

یکی از مشکلات بیشتر ربات‌های Instagram این است که باعث می‌شوند تا پیج بلاک شود. این ربات‌ها تعداد زیادی لایک و کامنت را پشت سر هم می‌گذارند یا افراد زیادی را دنبال می‌کنند. در حقیقت رفتار ربات‌گونه‌شان پیجتان را می‌پَراند. خوشبختانه شما می‌توانید ربات افزایش ویو اینستاگرام را با دقتی مثال‌زدنی زمان‌بندی کنید و تعداد هر چیزی را هم برایش مشخص کنید. این‌گونه می‌توانید با حفظ سلامت پیجتان، از رشد کسب‌وکارتان لذت ببرید.

 

پیج‌های هک شده را به‌آسانی ردیابی کن

این برنامه جذاب مجهز به سیستم آیدی‌یاب هوشمند است. آیدی یک شناسه عددی منحصربه‌فرد است که به هر حساب کاربری تعلق می‌گیرد. با این برنامه مفید می‌توانید آیدی پیجتان را ذخیره کنید تا اگر احیاناً پیجتان هک شد، به کمک این شماره بتوانید آن را بازگردانید.

 

عکس پروفایل یا هر پستی را که دوست داری سه سوته دانلود کن

ربات افزایش فالوور اینستاگرام یک دانلودر جذاب هم دارد که هر پست یا عکس پروفایلی را که بخواهید، با بهترین کیفیت برایتان دانلود می‌کند. این‌گونه دیگر لازم نیست برای دانلود چیزهایی که دوست دارید، دست به دامان برنامه‌های دانلودر شوید. چرا که همه چیز در یک برنامه جامع در اختیارتان قرار گرفته است.

 

لذت کار آسان با ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

کار با این ربات یکی از آسان‌ترین کارهاست. ربات را تنظیم می‌کنید، کاربران هدف را برایش مشخص می‌کنید و بقیه کار را به او می‌سپارید. اگر می‌خواهید طعم شیرین رشد کسب‌وکارتان را بچشید و از رشد پیجتان لذت ببرید، همین حالا اولین قدم را بردارید و بعد از نصب ربات اینستاگرام، در ادامه همراهمان باشید.

 

از جذب فالور هوشمند لذت ببر

برای فعال‌سازی این قابلیت کافی است هشتگ‌های مرتبط با موضوع پیجتان یا آدرس پیج یکی از رقیب‌های موفقتان را به برنامه اضافه کنید. حالا کافی است انتخاب کنید که جذب دنبال‌کننده از هشتگ‌ها انجام شود یا از دنبال‌کنندگان رقیبتان. سپس سرعت جذب دنبال‌کننده‌ها را تعیین و سرویس را روشن کنید. تمام!

 

سرویس لایک و کامنت را سه سوته فعال کن

فعال‌سازی این سرویس به‌سادگی آب خوردن است! کافی است یکی از هشتگ‌های مرتبط با موضوع پیجتان را برای این ربات دوست‌داشتنی تعریف کنید و کامنت‌های دلخواهتان را در آن بنویسید. حالا سرعت لایک کردن و کامنت گذاشتن را تعیین کنید و دکمه روشن شدن سرویس را بزنید. جذاب است، نه؟

 

زمان‌بند را مثل حرفه‌ای‌ها تنظیم کن

زمان‌بند قابلیت بی‌نظیری است که از اسپم جلوه کردن حساب کاربری‌تان جلوگیری می‌کند. ابتدا بروید سراغ تنظیمات حالت شب و فعالیت ربات را در ساعت‌های ۱۲ شب تا ۷ صبح خاموش کنید. حالا بروید سراغ بقیه سرویس‌ها و وقتی آن‌ها را روشن کردید، زمان‌بند را برای هر سرویس تنظیم کنید. بعضی ساعت‌ها را روی عدد صفر تنظیم کنید و بعضی دیگر را روی عدد ۱۵ یا ۷، بسته به اینکه لایک می‌خواهید یا کامنت. بعد از چند روز می‌توانید این عددها را کمی بالاتر هم ببرید. به همین سادگی!

 

از آنفالویاب هوشمند لذت ببر

اگر می‌خواهید ربات افزایش ویو اینستاگرام رایگان، افرادی را که آنفالویتان کرده‌اند پیدا کند، کافی است بروید سراغ سرویس آنفالو و تیک آنفالویاب هوشمند را بزنید. حالا برای پروسه آنفالو کردن افرادی که آنفالویتان کرده‌اند، سرعت مناسبی تعیین و سرویس را فعال کنید. همین!

 

عکس پروفایل و پست‌های مورد علاقه‌ات را با کیفیت عالی دریافت کن

برای دانلود عکس پروفایل Insta یا پست‌های جذابی که می‌بینید، کافی است روی سه‌نقطه بالای هر پست ضربه بزنید و لینک آن را کپی کنید. حالا بیایید سراغ ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان و روی آیکن تخته‌شاسی ضربه بزنید تا لینکتان در دانلودر جایگذاری شوید. حالا دیگر دکمه دریافت را بزنید و از دانلود عکس‌ها با کیفیتی عالی لذت ببرید.

 

دانلود آخرین بروزرسانی ربات اینستاگرام از بازار

ربات افزایش فالوور اینستاگرام یکی از جامع‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین برنامه‌هایی است که پیج Instagram شما را تا رشد صددرصدی همراهی می‌کند. اگر کسب‌وکار نوپایی دارید و می‌خواهید میان رقیب‌هایتان خوش بدرخشید، پیشنهاد ما این است که دانلود ربات اینستاگرام را از دست ندهید. برای نصب این برنامه جذاب و بروزرسانی آن به آخرین نسخه منتشر شده، از همین صفحه در بازار اقدام کنید و از سلامت و کیفیت برنامه حسابی لذت ببرید.

 

سوالات متداول

آیا ربات افزایش فالوور اینستاگرام حساب کاربری‌مان را می‌پَراند؟

در حالت کلی، خیر. این برنامه کاربردی به یک سیستم زمان‌بند هوشمند مجهز شده که با تنظیم دقیق آن می‌توانید از رفتارهای ربات‌گونه و پریدن پیجتان جلوگیری کنید.

این برنامه پولی است یا رایگان؟

برای استفاده از تمامی قابلیت‌های ربات افزایش ویو اینستاگرام رایگان لازم است اشتراک ویژه تهیه کنید.

آیا هنگام کار با ربات اینستاگرام باید به اینترنت متصل باشیم؟

بله لازم است به اینترنت متصل باشید، اما لازم نیست برنامه را در حالت اجرا نگه دارید.

چطور می‌توانیم از بخش پشتیبانی برنامه سؤال بپرسیم؟

بخش راهنمای این برنامه آن‌قدر کامل و جامع است که معمولاً جای سؤال دیگری را باقی نمی‌گذارد. اما اگر می‌خواهید با پشتیبان برنامه ارتباط برقرار کنید، کافی است با زدن سه‌خط گوشه بالا سمت راست، منو را باز کنید و روی گزینه ارسال پیام به پشتیبانی ضربه بزنید.
 
نظرات کاربران - ۶۷۷ رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mojefm
mojefm
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
بچه ها تو استفاده از این مدل نرم افزارها دقت کنید من از همین نرم افزار استفاده کردم و متاسفانه اینستاگرام پیج ۱۲ کا منو کلا دلیت کرد هر چی پیام دادم هم فایده نداشت و پشتیبانی نرم افزار هم هیچ جوابی نمیده
بهروز چکانی از لرستان دورود
بهروز چکانی از لرستان دورود
۱۴۰۰/۰۸/۱۳
هبچ قابلیتی نداره و کاملا پولی
amirfa
amirfa
۱۴۰۰/۱۲/۰۷
من اکانت چند کاربره خریداری کردم اما اصلا وصل نمیشه هرچی هم با پشتیبانی مکاتبه میکنم پاسخگو نیستن. ممنونم از پاسخگویی بسیار ضعیف تون .