دانش نامه کوهنوردی ایران و جهان

دسته ورزشی
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۹٫۷ مگابایت
نسخه 1.3

توضیح

نخستین دانش نامه کوهنوردی و کوهپیمایی ایران و جهان تولید و ارائه شد
امید است راه اندازی این نرم افزار گامی باشد برای افزونتر شدن همتتان و فرصتی را برای همنوردی بیشتر میان کوهنوردان و طبیعت دوستان ایران زمین فراهم آورد.
این دانش نامه شامل اطلاعات ذیل می باشد:
1- اطلاعات مرتفع ترین قلل جهان
2- اطلاعات مرتفع ترین قلل ایران
3- اطلاعات هفت قله در هفت قاره جهان
4- آموزش مفاهیم کوهنوردی و کوهپیمایی
5- معرفی لوازم و تجهیزات کوهنوردی
6- اطلاعات پزشکی کوهستان
و به پاس قدردانی از لحظاتی که دستهایتان، برای همراهی و گامهایتان، برای رسیدن به اوج یکی میشود و به پاس تمام لحظه های نیک با هم بودنها و شادی پیروزی بر سختیها و به یاد اشکهای شوق همراه و همپا بودنها ، این نرم افزار را پیشکش شما عزیزان همنورد میکنیم.

+++ جهت ارتباط با ما، به شماره 09192782892 پیامک بزنید یا با نرم افزار های Telegram و LINE و Viber با ما در ارتباط باشید. سپاسگزاریم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جهت خرید و یا استفاده از بروزرسانی های نرم افزار حتما وارد حساب کافه بازار خود شوید!

+++راهنمای خرید از بازار با هر کارت عابر بانک عضو شتاب:
http://cafebazaar.ir/help/?l=fa

 

تغییرات آخرین نسخه

بخش مرتفع ترین قلل جهان به روز شد
بخش مرتفع ترین قلل ایران به روز شد
بخش پزشکی کوهستان به روز شد


در رسانه‌ها

نقد و بررسی نخستین دانشنامه کوهنوردی ایران و جهان

ورزش شاخه های بسیاری دارد که هر فرد برحسب علاقه خود به یکی از این شاخه ها روی می آورد. گذشته از تمایل شخصی افراد، باید از جنبه سرگرمی نیز به برخی از رشته های ورزشی نگاه کنیم. برای مثال، کوهنوردی ورزش مفرحی است که بسیاری از اقشار مردم به انجام آن میپردازند. در این میان، برخی از افراد هستند که کوهنوردی را به صورت حرفه ای دنبال میکنند. اگر شما نیز از علاقه مندان به این ورزش و صعود از کوه هستید و همچنین نیاز به اطلاعاتی در این باره دارید، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی “نخستین دانشنامه کوهنوردی ایران و جهان” همراهی کنید.