آرکیدیوم

آرکیدیوم

نسخه ۱.۲.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

با دانلود بازی رقابتی آرکیدیوم در گوشی همراه خود، می‌توانید از 9 بازی فکری در 1 بازی لذت ببرید و علاوه بر تک نفره بازی کردن، به صورت آنلاین با دیگران نیز به رقابت بپردازید و رتبه و امتیاز کسب کنید.

در ابتدا، شما 500 سکه دارید که با انجام چالش‌هایی که در سه سطح ساده، جنجالی و اعیونی وجود دارند سکه‌های خود را میتوانید افزایش دهید. اگر زمانی بهترین بازیکن آرکیدیوم شوید، بدون قرعه کشی جوایز نفیسی برنده خواهید شد چون شما باهوش ترین فرد بازی فکری آرکیدیوم هستید!

بازی آرکیدیوم علاوه بر سرگرمی، هوش شما را هم تقویت خواهد کرد چون بازی‌ها و مسابقات آنلاین فکری موجود در این بازی، مستقیما نیازمند سرعت، دقت و هوش است.

بازی آنلاین آرکیدیوم به این صورت است که پس از انتخاب گزینه‌ی شروع چالش، تعداد سکه‌ای که می‌خواهید برای بازی خرج کنید و سطح آن را انتخاب می‌کنید و پس از آن، آرکیدیوم یک رقیب آنلاین پیدا می‌کند و بازی‌ شروع می‌شود. بازی آنلاین با رقیب، چند آیتم مختلف دارد که این آیتم‌ها به صورت تصادفی از بین 9 بازی فکری که در بالا گفتیم انتخاب می‌شوند. باید شانس خوبی داشته باشید تا بازی‌هایی که در آن‌ها حرفه‌ای هستید انتخاب شوند!

logo-enamad logo-samandehi