آرکیدیوم

آرکیدیوم

نسخه ۱.۲.۸۵۷۸
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

با دانلود بازی رقابتی آرکیدیوم در گوشی همراه خود، می‌توانید از 9 بازی فکری در 1 بازی لذت ببرید و علاوه بر تک‌نفره بازی کردن، به صورت آنلاین با دیگران نیز به رقابت بپردازید و رتبه و امتیاز کسب کنید.


با انجام چالش‌هایی در سطوح مختلف، می‌توانید سکه‌ها و امتیازتان را افزایش دهید. همچنین از طریق شرکت در رقابت‌های ماهانه‌ی آرکیدیوم و آرکیدپارتی‌ها نیز امکان رقابت در بالاترین سطح آرکیدیوم برای شما فراهم خواهد شد. 


آرکیدیوم علاوه بر سرگرمی، هوش شما را هم تقویت خواهد کرد چرا که بازی‌ها و مسابقات آنلاین فکری‌اش، مستقیما نیازمند سرعت عمل در تصمیم‌گیری، دقت و هوش بصری هستند.


کافی‌ست بلافاصله بعد از ورود به آرکیدیوم و پس از لمس دکمه‌ی شروع چالش، تعداد سکه‌ای که می‌خواهید برای بازی خرج کنید و سطح بازی را انتخاب کنید و پس از آن، با رقیبی که آرکیدیوم برای‌تان پیدا کرده، بازی کنید. هر چالش متشکل از چند بازی متفاوت است که به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. همچنین آرکیدیوم امکانی را فراهم کرده تا بتوانید لیستی از دوستان داشته باشید و هر زمان که خواستید به چالش دعوت‌شان کنید و بین دوستان‌تان به رقابت بپردازید.logo-enamad logo-samandehi