اجرای کامپیوتر در اندروید

اجرای کامپیوتر در اندروید

نسخه second app
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

**اجرای کامپیوتر در اندروید بصورت مجزا ! **
حتما ویدیو را تماشا کنید تا پس از آن سریعا این برنامه را دریافت کرده انگشت به دهن بمانید، باور نکردنی، اما واقعی!!!شما با نصب این نرم افزار که شامل آموزش های کامل و ساده کار با امولاتور ویندوز xp و فایل هایی که درون آن است، می توانید ویندوز xp را در دستگاه اندرویدی خود تجربه و از امکانات آن استفاده کنید.
ما در این نرم افزار تمامی آموزش ها و ابزارهای راه اندازی ویندوز xp را قرار دادیم و به شما آموزش میدهیم که نوع ویندوز و سرویس پک آن را با توجه به سلیقه خود ساخنه و در تلفن یا تبلت خود استفاده کنید. آموزش ها کاملا ساده و همراه با تصویر می باشد تا شما عزیزان در نصب ویندوز هیچ گونه مشکلی نداشته باشید.
به علاوه شما می توانید با توجه به آموزش هایی که در نرم افزار به شما می دهیم بوسیله بلوتوث، موس و کیبورد را به ویندوز موبایل خود وصل کرده و به یک لپ تاپ تبدیل کرده.
لازم به ذکر است که سرعت بالا آمدن ویندوز متناسب با سخت افزار تلفن شما می باشد ، در صورتی که سوالی در رابطه با نصب ویندوز دارید با گزینه پشتیبانی مطرح کنید تا متخصصین ما به سوال شما پاسخ دهند.


این دیتابیس متناسب با تمامی ورژن ها و دستگاه های اندرویدی میباشد و شامل یک ویندوز با سرویس پک 3 و تم ویندوز 7، تقریبا اخرین ورژن ویندوز xp هست.

logo-enamad logo-samandehi