ترفند بازی  aa (مرحله آخر)

ترفند بازی aa (مرحله آخر)

نسخهٔ ۱.۰.۱
۲۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته‌بندی
۱۰ مگابایت
حجم
ترفند بازی  aa (مرحله آخر)

ترفند بازی aa (مرحله آخر)

Appdroids
نسخهٔ ۱.۰.۱
۲۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته‌بندی
۱۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


**** دوست دارید تمام مراحا بازی aa و بازی های همچنینی را در عرض 1 دقیقه به پایان برسانید و هر مرحله ای رو که دوست دارید رو انتخاب و بازی کنید؟؟؟؟


«لازم به ذکر است که این آموزش نیازمند روت دستگاه شما می باشد ولی در ورژن بعدی این نیاز رفع خواهد شد»ابتدا این ویدیو را تماشا کنید تا شگفت زده شوید!!!!!!!!
http://www.aparat.com/v/U2yfT


من متوجه نشدم کسانی که 1 ستاره دادند چه مشکلی با نصب داشتند، در این چند روز 430 نفر در ایمیل از ما تشکر و قدر دانی کردند، آموزش ها کامل ساده و گویا می باشد واقعا نمی دونم مشکلشون چی بود. اگر کاربران مشکلی هم داشتند به متخصیصن ما ایمیل بدن و در طی 2 روز کاری پاسخشان را دریافت میکنند.****ما با این نرم افزار به کمک ابزار ها و آموزش های تصویری که درون برنامه وجود دارد به شما می آموزیم که چه طور در عرض 1 دقیقه تمام مراحل این بازی را پشت سرگذاشته و با خیالی آسوده به مراحل دلخواه خود باز گردید و آن ها را بازی کنید****
(+) - در این نرم افزار ما از آموزش ویدیویی هم استفاده کردیم تا شما عزیزان بدون هیچ مشکلی از این نرم افزار استفاده کنید.
(++) - در بخش بالا ترین امتیازات، رکورد های بازی aa به صورت روزانه آپدیت می شود و شما می توانید از رکورد و با افرادی که رکورد این بازی مهیج را نزد خود نگه داشته اند آشنا شوید.
(+++)-ما در این نرم افزار تمام ابزاری را که برای به پایان رساندن بازی aa نیاز دارید را به صورت افلاین در اختیار شما قرار دادیم.
(++++)- در این نرم افزار به طور کامل این بازی را بررسی کرده و با بازی های بزرگی همچون NFS MostWanted مقایسه کردیم و نحوه رابطه آن بین مغر و دیگر اعضای بدن را شرح داده و دلیل اینکه این بازی اینقدر اعتیاد آور آور است را متوجه می شویم.(اطلاعات عمومی):
جالب است بدانید که این بازی ساده میتواند سرعت انتقال دستور مغز به اعضای بدن را بالا ببرد و فواید آن می تواند در رانندگی روزمره مشاهده کرد، تحقیقات نشان داده اند که اگر خودرویی با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت باشد و راننده حادثه ای در مقابل خود مشاهده کند، معمولا فرمان مغز با واکنش پای راننده تا فشردن ترمز 3 ثانیه طول میکشد که این زمان با این سرعت خودرو، حدود 8 متر می شود...(پس با تمرین در این بازی میتوانیم سرعت انتقال مغز به اعضای بدن را بالا ببریم.)
 


*برنامه فوق العاده نصب ویندوز در اندروید را از دست ندهید*


https://cafebazaar.ir/app/com.appdroids.xp/?l=fa

نظرات کاربران - ۷۷ رأی
۳.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
dante
dante
۱۳۹۴/۰۳/۱۱
خیلی بد از اولباید میگفتی. نیاز به روت داره واقعا این کار درست نیست
محمد
محمد
۱۳۹۴/۰۸/۱۶
فاجعس! بخرید انگار پولتونو ریختید تو جوب...
ریحانه
ریحانه
۱۳۹۴/۰۶/۲۶
چرا نمیشه حیف به اون پول. اون پول صدقه ی یه تار موم بخورید اشغالا مرض دارید الکی میگید.