پکیج زبان انگلیسی (نسخه آزمایشی)

پکیج زبان انگلیسی (نسخه آزمایشی)

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

پکیج زبان انگلیسی نسخه آزمایشی

** توجه کنید این نسخه آزمایشی( دمو ) است پس از حصول اطمینان از اجرای بدون نقص برنامه ، برنامه کامل و اصلی را که در کافه بازار موجود است بخرید.
در این نرم افزار مجموعه ای برگزیده از اصطلاحات ، داستان ها ، پیامک و ضرب المثل به زبان انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن ها گرداوری شده است ، با کمک این نرم افزار می توانید زبان انگلیسی را همراه با طنز و سرگرمی یاد بگیرید.
این مجموعه شامل ده ها داستان کوتاه طنز و آموزنده انگلیسی ؛ صدها اصطلاح و ترکیب پرکاربرد انگلیسی ؛ پیامک انگلیسی در موضوعات مختلف و بیش از صد ضرب المثل انگلیسی می باشد که همراه ترجمه فارسی هر مطلب نیز می باشد.

امکانات کلی برنامه
- امکان جستجوی فارسی و انگلیسی در میان تمام مطالب نرم افزار
- امکان ارسال مطلب به صورت اس ام اس و اشتراک گذاری مطالب
- امکان اضافه کردن مطالب مورد علاقه به لیست علاقه مندی ها و مشاهده مجدد آن ها
- قابلیت تغییر فونت فارسی و انگلیسی به صورت مجزا و تغییر اندازه فونت به دلخواه (ده ها فونت زیبای انگلیسی و فارسی در این برنامه گنجانده شده است)
- امکان علامت گذاری مطلب به عنوان "خوانده شده" (علامت پاکت نامه ) با این آیکون می توانید مطلابی را که خواندید علامت بزنید تا متوجه خوانده شدن آن در دفعات بعدی بشوید.

سعی شده تا گرافیک برنامه در عین حال که زیبا باشد ، ساده باشد تا چشم خواننده را برای مدت طولانی اذیت نکند ، و همچنین تست های متعددی از این برنامه در گوشی های مختلف به عمل آمده تا از صحت برنامه اطمینان حاصل کنیم، از اشکالات احتمالی برنامه پوزش می طلبیم زیرا بهترین برنامه از بزرگترین شرکت های دنیا هم هیچ گاه بدون نقص نیست.
مطالب این برنامه از سایت های معتبر انگلیسی و فارسی گلچین شده است، در این برنامه سعی شده است گلچین و گزیده ای از بهترین و پرطرفدارترین و کاربردی ترین مطالب و موضوعات گردآوری شود.

توجه : قبل از خرید نسخه اصلی برنامه ، نسخه دموی برنامه پکیج انگلیسی (EPackDemo) را نصب کنید و از صحت برنامه و اجرای بدون نقص روی گوشی خود اطمینان حاصل کنید،در غیر این صورت اگر برنامه روی گوشی شما اجرا نشد و یا دچار خطا بود ، متاسفانه امکان برگرداندن وجه پرداخت شده امکان پذیر نمی باشد.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید:
miladprogrammer@yahoo.com

logo-enamad logo-samandehi