یازی سیمپسونها 2

یازی سیمپسونها 2

Version 3
<10
Active installs
Adventure
Category
118
MB
Size

سیمپسونها، بازی یک بازی ویدیویی و عملیاتی است که توسط Electronic Arts در PlayStation 2 ، PlayStation 3 ، PlayStation Portable ، ایکس باکس 360 ، نینتندو DS و Wii طراحی شده، ویرایش و پخش شده است. بر اساس جهان مجموعه تلویزیونی متحرک «سیمپسونها » و همچنین فیلم با همین نام ، این بازی در آمریکای شمالی در اکتبر 2007 و در سایر نقاط جهان ماه بعد عرضه می شود. این بازی دارای یک داستان غیر قابل انتشار است که توسط سه نویسنده ی سریال نوشته شده است : Tim Long ، Matt Selman و Matt Warburton . در این داستان، خانواده سیمپسون مشارکت خود را در یک بازی ویدیویی جدید سیمپسون باز می کنند . بازی، مانند سری، نشان می دهد عناصر فرهنگ محبوب ، دیگر بازی های ویدئویی، و همچنین ناشر آن، الکترونیک هنر.


 


در The Simpsons، این بازی ، پنج عضو خانواده سیمپسون - هومر ، مارگ و مگی ، بارت و لیزا - یاد می گیرند که آنها بخشی از یک بازی ویدیویی هستند و ابرقدرت هایی که به آنها کمک می کند، حل می کنند چندین مشکل در نهایت، آنها باید پیشینیان 8 بیتی ویل رایت و خالق خود، مت گرونینگ را نجات دهند. خانواده سیمپسون از طریق چهار سناریو و شانزده سطح به بازی های دیگر تقسیم می کنند تا کارت های کلیدی مورد استفاده برای نفوذ عمیق خالق خود را بسازند و پیشینیان خود را از نابودی نجات دهند.


 


سیمپسون ها، بازی توسط منتقدان و سردبیران به صورت مخلوط و مثبت مورد استقبال قرار گرفته است. این دومین کیفیت گرافیک و سناریو را که شامل بسیاری از بازی های ویدئویی دیگر است ستایش می کند، اما از زمان کوتاهی بازی و فقر سیستم دوربین مجازی که اغلب به طور مطلوب کار نمی کند، متشکرم. سیمپسونها، این بازی در رده بهترین بازی های ویدئویی بر اساس یک سری فیلم و یا تلویزیونی در سال 2007 جایزه Spike Video Game Award اعطا شده و برای بهترین فیلمنامه در جوایز جوایز جوایز نویسندگان جایزه شده است . در تاریخ 9 نوامبر 2013، 6.78 میلیون نسخه از بازی، همه رسانه ها ترکیب شده، در سراسر جهان فروخته شد.

logo-enamad logo-samandehi