دزدان تخم مرغ

دزدان تخم مرغ

نسخه ۳.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲۱
مگابایت
حجم

×بیش از ۹۰ هزار دانلود


×در آپدیت جدید ۱۲ مرحله به بازی اضافه شده است. یعنی در مجموع بازی ۷۲ مرحله دارد.


دزدان تخم مرغ
بازی دزدان تخم مرغ یک بازی کاملا رایگان و جذاب است که در آن باید با خراب کردن جعبه ها و بازی با قوانین فیزیک، تخم مرغ های هر مرحله را وارد سبد کنید و آنها را بدزدید. 


تعداد ۷۲ مرحله کاملا رایگان در این بازی وجود دارد که ساختار و معماهای متفاوتی دارند. آیا می توانید تمام سه تخم مرغ های هر مرحله را بدون این که شکسته شوند بدزدید؟ آیا می توانید تمام مراحل را کشف کنید و آنها را به بهترین شکل تمام کنید ؟
گرافیک جذاب و بامزه، مراحل متنوع و خلاقانه، روند آسان و رو به سخت از ویژگی های جذاب بازی دزدان تخم مرغ هستند.


 

در رسانه‌ها

نقد بازی موبایلی «دزدان تخم‌مرغ» | خوب، سخت، حیف...

ممکن است با شنیدن نام بازی دزدان تخم‌مرغ و یا دیدن تصویری از آن به یاد «پرندگان خشمگین» بیافتید و موفقیت‌های آن بازی را در ذهن مرور کنید. با این‌وجود شباهت‌های بازی‌ها به هم و این‌که کدام بازی یادآور کدام بازی دیگر است، برای قضاوت در مورد عملکرد آن راه درستی نیست. اما برای برای تحلیل این بازی به سادگی می‌توان یک نکته را در نظر گرفت: "بازی نه در ظاهر و عملکرد، بلکه در هدف‌گذاری تا حد زیادی به پرندگان خشمگین نزدیک است. خلق سرگرمی در عین سادگی." و این نکته را باید در تمام دقایق و ساعاتی که بازی کردن اختصاص می‌دهید در نظر داشته باشید.

مارمولک های تخم مرغ دزد - دزدان تخم مرغ زیر ذره بین

مارمولک های بامزه ای در یک روستا برای دزدین تخم مرغ های اهالی دست به یکی کرده اند. اگر می خواهید در کنار این سه مارمولک با قوانین فیزیک بازی کنید و برای برداشتن تخم مرغ ها تلاش کنید، همین حالا بازی دزدان تخم مرغ را روی موبایلتان نصب کنید. در این بازی باید برای کمک به مارمولک ها، با دقت و حوصله تخم مرغ ها را درون سبد بگذارید. حواستان باشد تخم مرغ ها را روی زمین نیندازید زیرا با برخورد به زمین می شکنند. پس انرژی خود را جمع کنید تا بتوانید پا به پای این سه مارمولک بازیگوش، بازی کنید. برای آشنایی با این بازی معمایی و جالب با ذره بین همراه شوید.

logo-enamad logo-samandehi