آنتی ویروس حرفه ای + امکانات ویژه

آنتی ویروس حرفه ای + امکانات ویژه

نسخه ۵.۰
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

چرا گوشی ها بعد از مدتی کند میشوند و هنگ میکنند و یا بالا نمی آیند و ایراد پیدا میکنند ؟ مشکل از کجاست ؟ چرا آخرین و بهترین مدلهای گوشی هم هنگ میکنند ؟ 

❗️مشکلی که همه با گوشی موبایل دارند ⁉️

بدافزارهای مخرب گوشی (Malware) که با نام تروجان شناخته میشوند با ویروس ها متفاوت هستند و روال کاری آنها با هم بسیار فرق دارد . حالا گوشی ما ویروس گرفته یا تروجان و چرا کند کار میکند ؟؟

ویروسها فایل هایی هستند که به فایل های اصلی میچسپند و از لابه لای فایلهایی که دانلود میکنید و یا نصب میکنید و یا عکس ها و فیلمهایی که چه از اینترنت و چه از بلوتوث و شریت و... دریافت میکنید وارد گوشی میشوند . و گوشی شما رو دچار مشکلاتی چون خاموش و روشن شدن گوشی و اختلال در اتصال به وایفای و اینترنت و هنگ کردن گوشی و ... میشوند و با اسکن توسط ویروس کشها میتوان از دست ویروسها خلاص شد ولی اگر مدت زمان زیادی به ویروس ها اجازه خودنمایی داده باشید حتما باید گوشی را فلش یا فرمت کنید

اما تروجان_ها چجور فایل هایی هستند ؟ تروجان ها بسیار خطرناک هستن و بصورت  خیلی مخفیانه  داخل برنامه ها و یا عکس ها و فیلم ها وارد گوشی میشوند و یا از طریق افراد به عمد بروی گوشی شما در قالب یک برنامه خوب ریخته و یا فرستاده میشوند و به گوشی فرمان میدهند و اختیار و مغز اصلی گوشی را در دست میگیرند . تروجان ها میتوانند براحتی اطلاعات حساب شما و یا اطلاعات شخصی شما رو بدزدند و فرمان تخریب و نابودسازی هر قسمتی را که شخص سازنده آن داده باشد را میدهند و  مشکلاتی چون بازنشدن گالری گوشی و بازنشدن برنامه ی خاصی از گوشی و یا بازنشدن تنظیمات و یا دوربین گوشی از اختلالهایی است که تروجان درست میکند و مهمترین مشکلی که اغلب بروی گوشی درست میکند روشن نشدن گوشی و قرار گرفتن گوشی بروی آرم و لوگو و پاک کردن تمام اطلاعات بروی گوشی می باشد .

 بسیاری از برنامه های تبلیغاتی و همچنین برنامه هایی مثل هک_تلگرام و چک_کردن_پروفایل و نرم افزارهای دروغین که کارهای غیرممکن را انجام میدهند و بسیاری از برنامه هایی که کانالها در زمان تبلیغ و تبادل در کانال میفرستند همه و همه تروجان هستند 😉

✍️ نوشته شده توسط تیم_امنیتی_جنیسیس

logo-enamad logo-samandehi