Ansa

Ansa

نسخه ۲.۸.۵
۱۰۰
نصب فعال
پیام‌رسان‌ها
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

Ansa امن‌ترین مکان برای مکالمه و نشان خود واقعی با دوستان است. تنها برنامه پیام‌رسانی است که به شما اجازه می‌دهد مثل صحبت رو در رو با دوستان خود گفتگو کنید، بدون اینکه اثری از آن‌ها باقی بماند.

با Ansa می‌توانید حالت off the record را روشن کنید، تا تمام مکالمات شما خود به خود پاک شوند. عکس‌ها و ویدئو‌هایی که تنها چند ثانیه دوام می‌آورند بفرستید. پیام‌هایی را که قبلاً در حالت مشترک ارسال کرده‌اید را می‌توانید برگردانید.

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: با Ansa، اثری از پیام‌های خود باقی نگذارید

آنسا اپلیکیشن پیام‌رسان جدیدی است که امکان پاک کردن پیام‌ها را پس از ارسال در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در صورتی که علاقه‌ای به باقی ماندن پیام‌های ارسالی روی گوشی‌هوشمند یا تبلت طرف مقابلی که با آن گفتگو می‌کنید، نداشته باشید، با فعال کردن قابلیت Off The Record ٬ پیام‌ها ۶۰ ثانیه پس از خواند شدن توسط کاربر مقابل، بصورت خودکار پاک می‌شوند. اما این تنها قابلیت آنسا نیست. در صورتی که بصورت ناخواسته و در حالت غیرفعال بودن Off The Record نیز پیامی را ارسال کنید، می‌توانید براحتی آن را پاک کنید. قابلیت Sync Deletion امکان پاک کردن پیام‌های ارسال شده را از روی گوشی‌هوشمند شما، طرف مقابل و سرور‌های آنسا به‌راحتی امکان‌پذیر می‌کند. یکی دیگر از قابلیت‌های این اپلیکیشن که شخصیت کارتونی کارآگاه گجت را یادآوری می‌کند، امکان ارسال پیام‌های خود منهدم کننده است. با استفاده از این قابلیت می‌توان انواع ویدئوها و تصاویر را با قابلیت پاک شدن خودکار از گوشی‌ مخاطب مقابل ارسال کرد.

logo-enamad logo-samandehi