بازی های برتر 2

بازی های برتر 2

Version 1.4
2
K
Active installs
Casual
Category
24
MB
Size

20 بازی برتر آتاری تا پلی استیشن:

بازی کاراگاه گجت، خرگوش زبل،مورچه بازیگوش، لاک پشت های نینجا، ترمیناتور، میکی موس2، اردک بازیگوش، مورتال کمبت 3 و چند بازی پرطرفدار و فوق العاده خاطره انگیز دیگر...
در 4 مجموعه ی 5 تایی بازی در این برنامه وجود دارد که مجموعا 20 بازی می شوند.
راهنمایی: بعد از نصب برنامه، مجموعه ی مورد نظرتان را از سمت راست صفحه انتخاب کنید، سپس بازی مورد نظرتان را از سمت چپ صفحه انتخاب و اجرا کنید و در صورتی که از بازی ها راضی بودید از داخل برنامه با پرداخت درون برنامه ای به نسخه ی طلایی ارتقا دهید تا محدودیت های برنامه برداشته شود و برای همیشه همه ی بازی ها را بدون محدودیت بازی کنید.

نکته: در گوشی های با سایز صفحه ی خیلی کوچک، 3 مجموعه در سمت راست برنامه نمایش داده می شود به سمت پایین اسکرول کنید تا مجموعه ی چهارم را نیز ببینید و همچنین در گوشی های با سایز صفحه ی خیلی کوچک فقط یک بازی درسمت چپ نمایش داده می شود به سمت پایین اسکرول کنید تا 4 بازی دیگر را نیز ببینید.

در صورت ارتقا ندادن به نسخه ی طلایی قابلیت ذخیره و بارگیری و گزینه تنظیمات در منوی بازی ها وجود ندارد، همچنین بعد از یک دقیقه بازی کردن، بازی قطع می شود و درخواست ارتقا به نسخه ی طلایی نمایش داده می شود.

هزینه ی ارتقا به نسخه ی طلایی، فقط 1400 تومان می باشد که در برابر زحمتی که برای ساخت برنامه کشیده شده است، خیلی منصفانه در نظر گرفته شده است.

logo-enamad logo-samandehi