قدم شمار

قدم شمار

نسخه ۱.۳.۲
۲
هزار
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۲
مگابایت
حجم

   هدف ساخت این برنامه بهبود کیفیت سبک زندگی شماست. شما به کمک این برنامه میتوانید هر روز در طی پیاده روی های خود تعداد قدم هایی که برداشتید، کالری مصرفی و مسافتی که طی کردید را خیلی دقیق داشته باشید و بدین ترتیب جهت بهبود شرایط جسمی خود گام بردارید. همچنین میتوانید میزان تغییرات فعالیت خود را در طول هفته ها، ماه ها و در طی یک سال ارزیابی کنید.


   این برنامه قابلیت دسترسی به آهنگ های گوشیتان برای راحتی استفاده در زمان پیاده روی را خواهد داشت و همچنین به دلیل وجود نوتیفیکیشن نیاز به باز کردن گوشی خود زمانی که قفل هست پیدا نمیکنید. به علاوه، وقتی هدف روزانه برای خود تعیین میکنید، با رسیدن به آن هدف پیامی روی گوشی شما نمایان میشود.همچنین قابلیت به اشتراک گزاری قدم هایی که در طول روز برداشتید را به منظور افزایش رقابت سالم فراهم کردیم.


   طی ساخت این برنامه از مقالات دانشگاه MIT آمریکا استفاده شده که کار شمارش را بسیار دقیق انجام میدهد و درنتیجه نیاز به گوشی های همراه پیشرفته یا ابزار گران قیمت پیدا نخواهید کرد.


 


تذکر :


برای ایجاد دقت بیشتر در برنامه، فقط در هنگام پیاده روی از آن استفاده کنید و در بقیه اوقات از جمله هنگام نشستن در خودرو شمارش را متوقف کنید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi