لغت زبان انگلیسی کنکور ارشد و دکتری

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۲٫۲ مگابایت
نسخه 2.1

توضیح

آموزش لغت های زبان انگلیسی کنکور ارشد گروه دکتر خلیلی
لغات زبان انگلیسی عمومی کنکور ارشد وزارت بهداشت ویژه گروه های علوم پایه پزشکی و زیست شناسی، شیمی،تربیت بدنی، داروسازی، پرستاری ، مامایی، علوم ورزشی، مهندسی بهداشت، محیط زیست، بیوشیمی، هماتولوژی، خون شناسی،ایمنی شناسی، تغذیه،ژنتیک مولکولی و ژنتیک پزشکی ، بیوتکنولوژی پزشکی (زیست فناوری)، میکروبیولوژی، علوم سلولی و مولکولی و سایر رشته های مرتبط

شیوه عملکرد نرم افزار:
روش آموزشی نرم افزار بر اساس متد لایتنر طراحی گردیده و به کاربر امکان میدهد تا با شیوه ای علمی و مدیریت شده به یادگیری لغات بپردازد و به سادگی مطالب آموخته شده را از حافظه کوتاه مدت خود به حافظه بلند مدت منتقل نماید.
* حدود 1700لغت با معنای فارسی در دیتابیس نرم افزار ذخیره شده است . هر روز تعداد 20 لغت جدید به صورت انتخاب تصادفی به شخص نمایش داده میشود
* شخص با دیدن هر لغت و زدن گزینه "مشاهده معنی لغت" ، پاسخ را مشاهده نموده و یکی از گزینه های زیر آن که شامل خیلی آسان ، آسان ، سخت ، اشتباه است را انتخاب میکند.

الگوریتم نرم افزار با بررسی سایر نرم افزارهای آموزش لغات و برطرف کردن مشکلات آنها توسط بابک باباعباسی بهینه شده است.

----------------------------------------------------------------------------

دوره های آموزش تصویری و تجسمی 2000 لغت کنکور کارشناسی ارشد برای اولین بار در ایران:
این نرم افزار یکی از ابزارهای کمک آموزشی دوره آموزش تصویری و تجسمی لغات زبان انگلیسی نیز میباشد.
برخی از ویژگیهای این دوره به شرح زیر میباشد:
ثبت بیش از 2000 لغت در حافظه دراز مدت تنها در 8 جلسه
استفاده از تکنیک های شبیه سازی / ریشه یابی / تصویرسازی/ جملات موزون و ... جهت به خاطر سپردن لغات.
فایل صوتی تمامی لغات / نرم افزار لغات ویژه موبایل / آزمونهای شبیه سازی شده کنکور

www.dkg.ir
02166568621

----------------------------------------------------------------------------

گروه تالیفی و آموزشی دکتر خلیلی با سالها تجربه چاپ و نشر کتب در زمینه رشته های پزشکی و پیراپزشکی و همچنین برگزاری کلاسهای آمادگی کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت،وزارت علوم و دانشگاه آزاد در تهران و سی شعبه فعالش در سراسر ایران سعی کرده است خدمات مطلوبی را به دانشجویان گرامی ارائه دهد.
این گروه آموزشی از سال 1391 اقدام به راه اندازی مرکز آموزش از راه دور نموده است تا داوطلبانی که امکان شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند بتوانند از خدمات مشابه بهره مند شوند. مرکز آموزش از راه دور در طول هر سال چندین دوره کلاسهای آنلاین برای دانشجویان برگزار میکند و امکانات جانبی رایگانی را از جمله جزوات آموزشی، پیک عیدانه (چیکده مهم دروس به همراه آزمون )،آزمونک و ... برای دانشجویان فراهم می آورد. این مرکز همچنین به صورت رایگان در وبسایت موسسه به ارائه مشاوره به دانشجویان میپردازد.

اطلاعات بیشتر در www.dkg.ir
شماره تماس موسسه 02166568621