نمایشگاه بین المللی بورس،بانک وبیمه

نمایشگاه بین المللی بورس،بانک وبیمه

نسخه ۲.۰
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

نرم افزار راهنمای مراجعین نمایشگاه
این برنامه بعنوان یک برنامه راهنما و یک دستیار بازدید با این دید طراحی گردیده است که بتواند در سطوح مختلف به مردم کمک نماید سریعتر، راحت تر و دقیق تر آن چیزی را که میخواهند پیدا نمایند و بازدید بهتر و موفق تری در نمایشگاه داشته باشند و همچنین رضایتمندی بیشتری از فضای بازدید خود بدست آورند.
در این برنامه نقشه پلان اصلی نمایشگاه، سالن های فعال در نمایشگاه، نقشه تفکیکی سالن ها، محل قرار گیری هر شرکت بر روی نقشه سالن، اطلاعات دقیق شرکتهای مشارکت کننده در نمایشگاه، امکان جستجو و دسترسی به غرفه ها، نمایش عکس 360 درجه پانوراما از غرفه ها، زمینه فعالیت شرکتها، اطلاعات تماس شرکتها، اتصال به سایت اینترنتی مشارکت کننده‌ها و.... در اختیار افراد قرار میگیرد.

a. نقشه راهنمای پلان اصلی نمایشگاه
پلان کلی نمایشگاه بر روی یک نقشه اصلی نمایش داده میشود که بازدید کنندگان میتوانند نحوه قرارگیری هر یک از سالن ها و ساختار کلی نمایشگاه و برخی امکانات جانبی نمایشگاه مانند پارکینگ ها و فضای سبز و ... را بر روی آن مشاهده نمایند.

b. نقشه تفکیکی راهنمای طبقات و جانمایی غرفه ها بر روی آنها
پس از آنکه شخصی تصمیم گرفت که وارد یکی از سالنهای نمایشگاه گردد میتواند نقشه تفکیکی راهنمای آن سالن یا طبقه خاص را مشاهده نماید که بر روی آن تک تک غرفه ها جانمایی شده اند و بصورت دایره های چشمک زن مکان قرارگیری هر یک کاملا مشخص شده است.
بازدید کننده میتواند با کلیک بر روی هر یک از غرفه های مورد نظر به اطلاعات دقیق آن غرفه دسترسی داشته باشد.

c. سیستم بارکد-کیو آر کد غرفه ها
هر غرفه دارای یک سیستم تشخیص بارکد-کیوآرکد میباشد که نرم افزار موبایل بازدید کننده توانایی تشخیص آنرا دارد . یعنی در نرم افزار راهنمای موبایل نمایشگاه بخشی طراحی گردیده است که بارکد-کیوآر کد غرفه را اسکن مینماید و پس از تشخیص و رمز گشایی اطلاعات دقیق غرفه مورد نظر را به بازدید کننده نمایش میدهد.

d. سیستم جستجوی متنی غرفه ها بر اساس نام غرفه و زمینه فعالیت
ممکن است بازدید کننده بدرستی نداند که به دنبال چه چیزی میگردد و نیاز داشته باشد که بر اساس نام غرفه یا زمینه فعالیت غرفه یا محصولات غرفه جستجو نماید و غرفه مورد نظر خود را بیابد. پس از آنکه غرفه مورد نظر خود را یافت و یا اینکه چندین غرفه را پیدا نمود میتواند با زدن دکمه نمایش بر روی نقشه نمایشگاه بصورت کلی متوجه گردد که در کدام یک از طبقات یا سالنها واقع شده و یا با زدن دکمه نمایش بر روی نقشه سالن بصورت دقیق متوجه گردد که در کجای سالن قرار دارد .

e. سیستم راهنمای جی پی اس
از آنجایی که در برخی مواقع بازدید کننده دقیقا نمیداند که در کجای نقشه واقع شده است و حتی در پیدا کردن مکان سالنها دچار مشکل میشود، نرم افزار راهنمای موبایل بازدید کنندگان مجهز به سامانه جی پی اس گردیده است و بازدید کننده میتواند بر روی پلان اصلی بازارها موقعیت خود را از طریق جی پی اس بیابد و راحت تر به آنچه که بدنبال آن است دست پیدا کند.

f. نمایش تصویر پانوراما 360 درجه از غرفه
در صورتی که غرفه دارها تمایل داشته باشند که نمایش بهتری از غرفه خود داشته باشند میتوانند از این امکان نهایت استفاده را ببرند و با تهیه تصاویر پانوراما از غرفه خود بصورت ۳۶۰ درجه تصویر غرفه خود را در اختیار عموم قرار دهند تا بازدید کنندگان بتوانند حتی از منزل یا محل کار خود فضای غرفه را ببینند .

g. اطلاعات دقیق غرفه دارها و زمینه فعالیت و اطلاعات تماس و ...
اطلاعاتی که از طریق پنل مدیریت سامانه، همچنین پنل مخصوص غرفه دارها وارد میگردد در اختیار بازدید کنندگان قرار میگیرد و آنها میتوانند به اطلاعات دقیق هر فروشگاه یا غرفه دسترسی داشته باشند یا حتی با ایشان تماس بگیرند و ....

h. نمایش محصولات و قیمتها و ...
نرم افزار موبایل راهنمای بازدید کنندگان نمایشگاه با سامانه نمایشگاه مجازی بصورت یکپارچه و در تماس دایمی میباشد و در صورت داشتن ارتباط با اینترنت در هر زمان و مکانی بازدید کننده میتواند لیست محصولات و قیمت به روز شده آنها را که غرفه داران از طریق پنل اختصاصی خود وارد نموده اند را مشاهده نماید.

i. سامانه اخبار نمایشگاه
تمامی اخبار نمایشگاه از طریق پنل ورود اخبار مدیران نمایشگاه وارد میگردد و از طریق نرم افزار موبایل راهنمای بازدید کنندگان در اختیار عموم مردم قرار میگیرد و آنها میتوانند خبر مورد نظر را براحتی از طریق موبایل خود دریافت نمایند.

نام شرکت: اندیشه همراه الیکا
آدرس سایت: www.iranvirtualfair.com
ایمیل:Eng.esfandiari@gmail.com
تلفن:66122812-66947781-021
موبایل: 09123205184

logo-enamad logo-samandehi