چهارپلاس

چهارپلاس

نسخه ۱.۴.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

شمایی که باهوشی...  شمایی که اطلاعات عمومیت بالاست...  شمایی که اهل کل کلی...  چهارپلاس رو مخصوص خودت ساختن!


ورود برای عموم آزاد است...


حق تقدم با شاخ هاست!!


***


خوره سینمایی؟ فوتبال؟ تکنولوژی؟ ادبیات؟ آشپزی؟ طالع بینی؟ ماشین؟ موزیک؟ جغرافی؟ اصولا اطلاعات عمومیت بالاست و ادعات میشه که خیلی خفنی؟


پس چهارپلاس رو نصب کن تا با خفن ترین ها کل کل کنی!


چهارپلاس یه بازی آنلاین دونفره ست برای اونا که دوست دارن اطلاعاتشون تو حوزه های مختلف رو به رخ بقیه بکشن! بازی خیلی ساده ست:


- دسته بندی مورد علاقه ت رو انتخاب می کنی،


- حریف از بین کسانی که آنلاین هستن خودبخود انتخاب میشه و . . . 


- بازی شروع میشه


- بعد بازی با دوستات گپ بزن


***


تو هر مرحله هفت تا سوال پرسیده میشه که هر کدوم یه امتیازی داره و برای جواب دادن به هر سوال چند ثانیه بیشتر فرصت نداری. در آخر، هر کی امتیاز بیشتری داشته باشه برنده ست. 


می تونی توی پروفایلت برای خودت اسم و عکس انتخاب کنی و تعداد بازی ها، برد و باخت، تساوی ها و امتیازهاتو ببینی و توی جدول رده بندی میشه کله گنده های اون دسته بندی رو ببینی و اگه بخوای، اونا رو دنبال کنی. می تونی اونایی که می خوای رو به لیست دوست هات اضافه کنی و با اونها تو بازی گپ بزنی


یه سری دستاورد هم توی بازی هست که بر اساس امتیازهایی که کسب می کنی، بهت تعلق می گیره. به فروشگاه هم یه سر بزن! کلی چیزای جالب اونجا منتظرته.


خلاصه که چهارپلاس هم فانه هم تماشا!


***


چهارپلاس را با این کلیدواژه ها پیدا کنید:


4 ، 4+ ، +4 ، fourplus ، چارپلاس ، four، چهار، چهار پلاس 

در رسانه‌ها

نقد و بررسی چهارپلاس

این روزها بسیاری از امور روزمره خود را به صورت آنلاین و بر بستر اینترنت انجام میدهیم که در وقت و هزینه ها صرفه جویی کنیم. تکنولوژی ها مبتنی بر اینترنت تنها بدین منظور مفید نیستند و میتوانیم با استفاده از آنها به گذران اوقات فراغت بپردازیم. بازی های آنلاین و به خصوص نوع رقابتی و دونفره آنها، یکی از محبوبترین سرگرمی های حال حاضر به شمار می آیند که تعداد بسیار زیادی مخاطب در سراسر دنیا دارند. در ادامه نمونه ای از این بازی ها به نام “چهارپلاس” را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه باشید.

نبرد بهترین ها

امروزه بازی های رقابتی آنلاین به خصوص از نوع دونفره از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. چهارپلاس اپلیکیشنی است که این امکان را فراهم می کند تا علاوه بر لذت بردن از بازی، اوقات فراغت شما بیهوده تلف نشده و اطلاعات تان در حوزه های مختلف افزایش یابد.

مسابقه هوش و سرعت عمل - چهارپلاس زیر ذره بین

چهار پلاس نیز یک بازی آنلاین است که در آن می توانید به رقابت دو نفره بپردازید و در هر موضوعی که می خواهید اطلاعات و هوش خود را محک بزنید. در این بازی، سوالات چهار گزینه ای مراحل مسابقه را تشکیل می دهند که حتی اگر جواب درست را انتخاب کنید، سرعت عمل شما در امتیازی که می گیرید موثر خواهد بود. اگر می خواهید آشنایی بیشتری با چهار پلاس و امکانات آن داشته باشید در ادامه با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi