۵
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲
مگابایت
حجم

نرم افزار ذکر شمار ثنا توسط گروه رسانه ای برفا توسعه یافته است. این نرم افزار سیستم یکپارچه ای جهت مدیریت انواع ذکرهای مورد نظر شما را فراهم نموده است. در این سامانه می توانید به تعداد نا محدودی ذکر اعم از (صلوات، تسبیحات حضرت زهرا (س) و یا هر ذکر دلخواهی) را تعریف نموده و دنبال نمایید.


نرم افزار ثنا قابلیت شمارش اذکار به صورت افزایشی و یا کاهشی را داشته و شما می توانید نیت خود برای هر یک از اذکار به صورت جداگانه ثبت نمایید.


در قسمت تسبیحات حضرت زهرا (س) می توانید با مشخص نمودن تعداد سری مورد نظر خود به سهولت هر سه ذکر (الله اکبر، سبحان الله و الحمدلله) را همزمان تکمیل نمایید.


این سامانه قابلیت ذخیره اطلاعات هر ذکر (شامل: تعداد کل، تعداد باقی مانده، تعداد گفته شده در هر مرحله، نیت ذکر، نحوه شمارش ذکر) را دارا می باشد. همچنین امکان مشاهده لیست ذکرهای باقی مانده و انتخاب آنها جهت ادامه ذکر گویی در هر مرحله وجود دارد.


قابلیت هشدار به کاربر در زمان اتمام ذکر و محافظت از اطلاعات وارد شده توسط شما فراهم گردیده است.ثنا تسبیح همراه شماست. نظرات ارزشمند خود را از طریق ایمیل زیر با ما در میان بگذارید: barfa.apps@gmail.com

logo-enamad logo-samandehi