شروع سبز (ترک اعتیاد)

شروع سبز (ترک اعتیاد)

Version 1.0
Free
In-app Purchases
50
Active installs
Health & Fitness
Category
950
KB
Size

شروع سبز برنامه ایست برای شروعی دوباره.
همه ی ما در زندگی تصمیم میگیریم که از فردا یا از شنبه کارهای اشتباهمان را ترک میکنیم و کارهای مثبت را شروع میکنیم اما هم فردا می آید و هم شنبه ولی متاسفانه روز از نو و روزی از نو.
علت این مسئله وابسته به دلایلی از جمله آگاهی کم، ایمان نداشتن به کارمان، ترس از تغییر و ... است، اما در این برنامه آگاهی شما را در مورد مسائلی که این روزها گریبان گیر جوانان شده افزایش میابد تا بتوانید زندگی قوی، موفق، شاد و رضایت مندی را شروع کنید و حتی دست اطرافیان خود را هم بگیرید.
در این برنامه مطالب زیادی در مورد سیگار، قلیان، تریاک، ماری جوانا یا مشتقات شاه دانه، شیشه، ترامادول و متادون، فست فود، چت و اینترنت، الکل و مشروبات بیان شده که هم با این مشکلات آشنا میشوید، هم آثارشان را درک میکنید و هم راه حل های متفاوتی برای ترکشان میابید.
درضمن به منظور احترام به حقوق شما عزیزان در این برنامه دو قسمت از هر بخش به رایگان قابل استفاده است و درصورت تمایل میتوانید سایر بخش ها را با هزینه اندکی فعال نمایید.
به امید اینکه دیگر هیچ کس در زندگی اشتباه نکند یا اگر تجربه اشتباهی داشت سریعا به اشتباهش پی برده و برای همیشه آن را ترک کند.
منابع استفاده شده در برنامه : www.beytoote.com , ww.ktark.com و ....

logo-enamad logo-samandehi