آهنگ ها

آهنگ ها

نسخه ۱.۰.۱
۱۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

در این اپلیکیشن شما مجموعه ای از آهنگ های خوانندگان معروف همچون محسن چاوشی، محسن یگانه ، احسان خواجه امیری ، بابک جهانبخش ، علی لهراسبی حمید عسگری ، مازیار فلاحی رضا صادقی در دسترس خواهید داشت که میتوانید به صورت آفلاین به آن ها گوش دهید همچنین اگه از آهنگی خوشتان آمد کافی است فقط و فقط انگشت خود را روی آن آهنگ چندلحظه ای نگه دارید تا آن آهنگ از برنامه خارج و به حافظه دستگاه شما کپی شود.


راهنمای استفاده :


در ابتدای ورود لیستی از اسامی خواننده های نام برده شده در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید با کلیک بر روی آن ها به آهنگ های هر یک دسترسی داشته باشید.


در صورت کلیک بر روی نام یکی از خواننده ها کادری باز میشود و لیستی از آهنگ های آن خواننده در اختیار شما قرار میگیرد که با کلیک بر روی هر یک از آن آهنگ ها شروع به پخش خواهد شد.


در صورت نگه داشتن انگشت خود بر روی هریک از آهنگ ها ، آهنگ مورد نظر در کارت حافظه دستگاه شما کپی میشود که این امر بدین منظور است که شما از آهنگ ها مورد علاقه یتان بتوانید خارج از برنامه هم استفاده نمائید.


در صورتی که در صفحه اول برنامه از سمت راست صفحه نمایش انگشت خود را به سمت چپ بکشید و یا کلید منو دستگاه را فشار دهید منوی برنامه در اختیار شما قرار میگیرد


در منوی فوق شما میتوانید به برنامه در بازار امتیاز دهید همچنین میتوانید ایمیلی با موضوع تعیین شده به بنده بفرستین جهت انتقاد و پیشنهاد و...

logo-enamad logo-samandehi