جانگوی آزاد شده 2

جانگوی آزاد شده 2

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۶
مگابایت
حجم


"تجربه‌ای متفاوت در مطالعه‌ی کتاب‌های مصور" هدیه‌ی آلتون به علاقه‌مندان کتاب‌های مصور

گروه نرم افزاری آلتون با هدف ارائه‌ی نرم‌افزارهایی با کیفیت و کارا که رضایتمندی کاربران را به همراه داشته باشد، این بار اقدام به عرضه نرم‌افزاری جهت مطالعه آسان و روال‌مند کتاب‌ های کمیک نموده تا از این طریق علاوه بر گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه، بستری مناسب جهت مطالعه‌ی کتاب های مصور فراهم نماید.
فصل اول کمیک جانگوی آزاد شده، به عنوان اولین مجموعه در اختیار علاقه‌مندان به این حوزه قرار گرفته است. این کمیک در سال 2013 بر اساس فیلم نامه‌ی جانگو منتشر شد. به گفته ی تارنتینو «فیلمنامه‌های من آنقدر جزئیات دارد که اگر بخواهم همه‌ش را بسازم فیلم هایم 4 ساعته می‌شوند برای همین بسیاری ازدیالوگ‌ها را حذف می کنم. اما این کمیک فرصتی شد تا فیلم نامه‌ی کامل جانگو را منتشر کنم.»


*** نکته‌ی مهم ***این نرم‌افزار بر روی انواع مختلف دستگاه‌ها با برندها، صفحات نمایش مختلف و مشخصات سخت افزاری مختلف آزمایش شده است ولی به علت استفاده از برخی ویژگی‌های گرافیکی ممکن است در برخی از دستگاه ها نرم افزار قابل اجرا نباشد. (پیشنهاد ما برای اجرای نرم‌افزار، دستگاه‌های دارای صفحه نمایش 4 اینچ و بزرگتر با حداقل حافظه‌ی اصلی 512 مگابایت است)
در آخر از کلیه کاربران گرامی تقاضا می‌شود ایرادات مشاهده شده و نظرات سازنده‌ی خود را از طریق فرم ارسال نظرات، وب سایت گروه نرم افزاری آلتون و ایمیل پشتیبانی ارسال نمایند تا در نسخه های بعدی اقدام به رفع ایرادات احتمالی شود.

logo-enamad logo-samandehi