روان یاب

روان یاب

نسخه ۱.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۳
مگابایت
حجم

برنامه حاضر آزمونهای روانشناسی برای شناخت خود و توانایی های مان را شامل می شود. آزمونهای هوش چندگانه گاردنر،هوش هیجانی بار-ان، شخصیت شناسی MBIT و سلامت روانNeo و اضطراب کتل در آن گنجانده شده است. لازم به یاد آوری است که اغلب آزمونهای یاد شده در اینترنت با هزینه بالا در  دسترس می باشد.

هر کدوم از ما برای موفق شدن تو زندگیمون نیاز داریم که خودمون رو بهتر بشناسیم. آیا فرد مضطربی هستیم یا نه؟ میزان هوش کلامی، ریاضی، بصری و ... چقدره؟ برای تیپ شخصیتمون چه نوع شغلهایی مناسبه.


امکانات برنامه:

- آزمونهای روانشناختی شامل:

* هوش چندگانه گاردنر(رایگان):  نظریه‌ای است آموزشی که اولین بار توسط هوارد گاردنر تنظیم و ارائه گردیده‌است. بر طبق این نظریه، دیدگاه‌های روان‌سنجی سنتی نسبت به هوش، بسیار محدود و ضعیف است.  طبق نظریه گاردنر، برای به دست آوردن تمام قابلیت‌ها و استعدادهای یک فرد، نباید تنها به بررسی ضریب هوشی پرداخت بلکه انواع هوش‌های دیگر او مثل هوش موسیقایی، هوش درون فردی، هوش تصویری-فضایی و هوش کلامی- زبانی نیز باید در نظر گرفته شود.

در این تست روانشنخاتی شما ازمیزان هوشهای هشت گانه خود، آگاهی خواهید یافت.

*هوش هیجانی بار-ان(EQ)(رایگان):

هوش هیجانی چیست

همانطور که می دانیم هوش یکی از مهمترین واژه هایی است که همه آن را شنیده ایم و بسیاری از جوامع در قرن بیستم از آن  به عنوان عامل کلیدی موفقیت شغلی و تحصیلی یاد می کنند. اما آیا همه افرادی که از هوش شناختی(IQ)  بالایی برخوردار هستند در زندگی موفق بوده اند؟ پژوهشگر و روانشناسی به نام به گلمن با تعجب فراوان جواب این سوال را با یک سوال پاسخ می دهد:

" آیا نمی دانید که تنها ضریب هوشی ملاک موفقیت افراد نیست؟ "


هوش هیجانی در این آزمون در 5 مولفه کلی قرار گرفته است ،شما با پاسخ دادن به سوالات این آزمون می توانید وضعیت هوش هیجانی خود را در ابعاد زیر آشنا شوید:


بعد درون فردی


نشان دهنده مهارت ها ، ظرفیت ها و توانایی های درونی شماست
بین فردی
 نشانگر عملکرد و مهارت های بین فردی شماست
انطباق پذیری  
نشانگر توانایی پاسخگویی موثر به ویژگی ها و نیازهای محیطی با موقعیت های مساله زا در شماست
هوش و مدیریت هیجان
نشانگر توانایی مدیریت و مقابله موثر با تنش و تنیدگی است
خلق عمومی  
 نشانگر توانایی لذت بردن از زندگی و تداوم نگرش و خلق مثبت است

امیدواریم که نرم افزار جامعی رو برای شما تهیه کرده باشیم.آزمون شخصیت شناسی(MBTI) (غیر رایگان):


این آزمون نوع برقراری ارتباط با دیگران، ترجیحات شما در محل کار و تمایلات شما در گذراندن اوقات فراغت را نشان می دهد.تست شخصیت شناسی MBTI شامل چهار مقیاس دو قطبی است که به هر قطب یک ترجیح شخصیتی گفته می شود و سبک شما را در تعاملات اجتماعی، جمع آوری اطلاعات، ارزیابی و تصمیم گیری ، هدایت و برخورد با جهان خارج نشان می‌دهد.نتایج این آزمون شخصیت شما را در موارد زیر نشان می‌دهد :
احساســی یـا منطقـیادراکی یا قضاوتیشهودی یا حسیبــرون گـرا یـا درون گـراتست سلامت روان(NEO) (غیر رایگان):یکی از مشهورترین تست هایی که در دنیا برای سنجش روانی مورد استفاده قرار می گیرد آزمون آنلاین NEO است. این تست کاربردهای مختلفی در زمینه ازدواج، استخدام و  تشخیص اختلالات روانشناسی دارد. فرم استاندارد مدل شخصیت شناسی NEO پنج عامل اصلی شخصیت بزرگسالان را بررسی می‌کند که همان BIGE FIVE است و علاوه بر ۵ صفت اصلی  در هرکدام، شش خصوصیت را نیز برمی‌شمرد. پرسشنامه‌ی طراحی شده این مدل شخصیت شناسی قدرت زیادی داشته و می‌تواند گوشه و کنارهای مختلفی از شخصیت افراد را نمایش بدهد. با تحلیل عوامل پنج‌گانه‌ی خروجی تست، می‌توان به شهود کاملی نسبت به وضع عاطفی، اجتماعی، تجربی، نگرشی و انگیزشی فرد دست یافت و این به وضوح به شما بعنوان مدیر یا مشاور منابع انسانی هر مجموعه‌ای کمک خواهد کرد.

مقیاس اضطراب کتل(غیر رایگان) :

پرسشنامه اضطراب کتل شامل ٤٠ سوال می باشد و توسط کتل (١٩٧٠) تهیه و تنظیم شده است . تست ١٦ عاملی کتل دارای شاخص های روان سنجی قابل قبول است . بنابراین، پرسشنامه اضطراب کتل از اعتبار و روایی لارم برخوردار است .

با تشکر. تیم طراحی نرم افزار روان یاب


logo-enamad logo-samandehi