الحان

الحان

نسخه ۱.۳
۱۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۵
مگابایت
حجم

یکی از نیازهای مسلمانان دسترسی آسان و سریع به محتوای مذهبی است. این محتوا شامل ادعیه ، سخنرانی‌ها ، خطبه ، کتب مذهبی ، نوحه ، موسیقی ، اذان و ترتیل قرآن است.

نیاز بازار نیز بسته به مناسبت مذهبی پیش رو متغیر است.

بخش زیادی از محتوای مذهبی در سایت آپارات و همچنین سایت‌های وابسته به صدا و سیما قرار دارند. این سایت‌ها دسترسی آسان و دسته بندی مناسبی مخصوص به محتوای مذهبی در اختیار مخاطب قرار نمی‌دهند.

مخاطبان محتوای محتوای مذهبی همواره مجبور به جستجوی آثار مورد نظر خود در گوگل یا در سایت‌های مذهبی هستند که از این طریق، نهایتا به جز آثار معروف و به روز به محتوای دیگری دسترسی پیدا نخواهند کرد.

ما در اپلیکیشن الحان ابتدا یک معماری اطلاعات مخصوص آثار مذهبی ایجاد کرده‌ایم. در ساختار این معماری همه جنبه‌های آثار از زبان تا موضوع، سبک و نوع اثر در نظر گرفته شده. با استفاده از این اطلاعات به شناسایی سلیقه کاربران می‌پردازیم و نهایتا با توجه به مناسبت مذهبی پیش رو بهترین آثار مورد علاقه کاربر را به صورت روزانه و در لیست‌های متنوع به او ارایه می‌دهیم.

با استفاده از فرمت مخصوص الحان، در عین حفظ کیفیت آثار، حجم آنها را تا حد زیادی کاهش داده‌ایم که منجر به پخش سریع و راحت آثار حتی با اینترنت ضعیف می‌شود.

تمامی این سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه با وجود دارا بودن آرشیو بزرگ محتوای مذهبی، شیوه ارایه درستی از محتوا ندارند و نهایتا آثار متنوعی به مخاطب خود ارایه نمی‌دهند. الحان با دسته بندی‌های متنوع و به روز و همچنین آنالیز دایمی محتوا و همچنین اطلاعات رفتار کاربران به راحتی محتوای مورد نیاز و علاقه کاربر را در اختیار او قرار خواهد داد.

logo-enamad logo-samandehi