جعبه لایتنر زبان انگلیسی

جعبه لایتنر زبان انگلیسی

نسخه ۱.۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم


با استفاده از این برنامه می توانید تعداد بیشماری فلش کارت زبان انگلیسی ساخته و با استفاده از تکنیک جعبه لایتنر آن ها را بیاموزید. توجه داشته باشید که این جعبه لایتنر تا زمانی که زمان مرور یک کارت نرسیده باشد نمی گذارد شما آن ها را مطالعه کنید و اینگونه شما درست در زمان مقرر می توانید آن ها را مطالعه کرده و اجازه ی ورود آن ها را به خانه ی بعد بدهید یا با رد کردن اجازه، آن ها را به اولین خانه ی جعبه بازگردانید و در این صورت اگر لغتی را تا آخرین خانه با موفقیت پیش ببرید این لغت در حافظه ی شما ماندگار خواهد شد.


در این برنامه با وارد کردن هر لغت انگلیسی شما می توانید صوت و تلفظ آمریکایی آن کلمه را دانلود نموده و در زمان مرور کارت آن را گوش دهید.


در صورتی که شما در زمان اضافه کردن لغت به اینترنت دسترسی ندارید هم نگران نباشید. برای کسانی که همیشه به اینترنت دسترسی ندارند نیز گزینه ای وجود دارد که می توانند در زمان هایی که به اینترنت دسترسی دارند با وصل شدن به اینترنت صوت و تلفظ تمامی کلمات موجود در جعبه را به یکباره دانلود کرده و از آن ها استفاده نمایند.

از این پس این برنامه کاملا رایگان منتشر خواهد شد و در صورت بروز باگ های جدید در آن پشتیبانی ای از آن صورت نخواهد گرفت.logo-enamad logo-samandehi