زندگی روزانه من

نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۲٫۳ مگابایت
نسخه 1.9

توضیح

تمام لحظات زندگی خود را به آسانی ثبت و الگوی زندگی خود را پیدا کنید !!!


اگر پشت کنکوری هستید، یا دانش آموز و دانشجو و یا ورزشکار و یا در هر شغل دیگه و میخاین بدونید در طول روز زندگی شما چجوری سپری میشه.


روزی چند ساعت به چه فعالیتی می پردازید و کلاً روز و چجوری سپری می کنید. و یا در دراز مدت به کارهای مهم زندگیتون به طور مؤثر چند ساعت در روز می پردازید. و یا حتی اگر میخواهید بدانید روزی چند ساعت از عمر خود را به هدر می دهید. "زندگی روزانه من" به راحتی به شما کمک می کند و باعث مدیریت بهتر زمان شما می شود. همچنین می توانید هر روز یک عکس از خودتان یا هر چیزی که به آن روز ربط دارد در دیتابیس این برنامه قرار دهید و برای همیشه باقی بماند بدون اینکه در گالری گوشیتان قرار بگیرد. البته می توانید آمار کارهای قبل خود را صفر کنید تا از نو شروع کنید و روزهایی که دوست ندارین به یادشان بیاورید را از حذف کنید!!!


زندگی روزانه من برنامه ای برای ثبت فعالیتهایی هست که در طول روز انجام می دهید. این برنامه این امکان را می دهد که شما هم به صورت دستی هم با استفاده از تایمر فعالیت های روزانه خود را به همراه عکس همان روز ثبت کنید. این فعالیت ها برای همیشه در پایگاه داده این برنامه باقی می مانند. همچنین اگر زمان انجام فعالیت های شما بیشتر از یک روز طول بکشد تایمر این برنامه به صورت هوشمند زمان انجام فعالیت در هر روز را حساب می کند. همچنین تایمر این برنامه حتی زمانی که برنامه بسته باشد و یا حتی گوشی خود را خاموش کنید متوقف نمی شود!


با برنامه زندگی کنید و درس بخوانید !!!

تغییرات آخرین نسخه

حل مشکل آپلود عکس در بعضی گوشیها.

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه