چند ساله به نظر می رسی؟

چند ساله به نظر می رسی؟

نسخه ۲.۱
۱۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۴
مگابایت
حجم

یه برنامه جالب برای تعیین سن اشخاص از روی تصویرشون...


(دوستان عزیز


لطفاً قبل از دانلود به این دو نکته توجه فرمایید


1- سعی کنید تصویر ارسالی شما به سرور حجمش کم باشه تا در زمان کمتری پاسخ برای شما ارسال بشه


2- اعدادی که برای سن تصویر شخص مورد نظر اعلام میشه طی الگروریتمی پیشرفته می باشد که با توجه به وضعیت ظاهری تصویر سن را اعلام می کند به عبارتی ممکن است در این تصویر چهره شما با توجه به شرایط آن لحظه جوان تر و یا پیر تر به نظر بیاید و الگوریتم آن را تشخیص می دهد)


سن دوستان ، هنرپیشه ها ، خوانندگان و هر کسی رو که یه عکس ازش دارید رو می تونید با این برنامه تخمین بزنید !....


شرکت مایکروسافت در ماه های اخیر سرویس جدید خود با نام How Old Do I Look رونمایی کرده که برای تشخیص سن شما تنها کافی است تا یک تصویر واضح از خود را در برنامه آپلود کنید. اگر با دوربین جلوی گوشی خود عکس می‌گیرید حالت روتوش خودکار یا Beauty را غیرفعال کنید تا تشخیص سن با دقت بالاتری انجام شود. در آزمایش‌هایی که ما انجام دادیم، سن تشخیص داده شده با درصد خطای بسیار پایین، صحیح انجام می‌شود.


جالب اینجاست که مایکروسافت API این سرویس را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است تا بتوانند از آن در اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت یا هر سرویس دیگری که مایل هستند، بهره ببرند. از طریق این سرویس وب‌سایت‌ها می‌توانند تنها از روی آواتار، سن کاربران خود را متوجه شوند.


امکان آپلود مستقیم عکس در این سرویس وجود دارد اما اگر مایل باشید می‌توانید سن افراد مختلف را نیز از تصویر آن‌ها در موتور جستجوی گوگل متوجه شوید.

logo-enamad logo-samandehi