لیگ۱۸

لیگ۱۸

نسخه ۴.۰.۳
۲۰۰
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

اپلیکیشن لیگ ۱۸

 

آنلاین در نظرسنجی‌های هفتگی برنامه نود شرکت کنید
برنامه نود را زنده از طریق اپلیکیشن تماشا کنید
در پیش‌بینی نتایج بازی‌های لیگ برتر با دیگران رقابت کنید

در رسانه‌ها

نقد و بررسی اپلیکیشن نود

بدون شک برنامه تلویزیونی نود یکی از پرمخاطب‌ترین و پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران در دهه‌ی اخیر بوده است. حال این برنامه اپلیکیشنی هم‌نام با خود را طراحی نموده تا طرفدارانش بتوانند در تمامی روزهای هفته برنامه‌ی محبوب خود را دنبال کرده، درنظرسنجی‌ها شرکت کنند و به پیش‌بینی بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران بپردازند. در این مقاله قصد داریم تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن بپردازیم. با نقد و بررسی اپلیکیشن "نود" با عصرارتباط همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن ۹۰، پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی کشور

اپلیکیشن برنامه ۹۰ راه جدیدی برای مخاطبان این برنامه است تا برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌شان را در طول هفته نیز دنبال کنند. شرکت آتیه داده پرداز اپلیکیشن ۹۰ را در فصل پیش لیگ برتر طراحی کرد که قابلیت پیش‌بینی و شرکت در نظر سنجی‌های برنامه ۹۰ را فراهم می‌ساخت. در سال جدید، شرکت آتیه داده پرداز و پرسنل پروژه ۹۰ قابلیت‌های جدیدی را برای اپلیکیشن ۹۰ طراحی و برنامه‌ریزی کردند.

بررسی اپلیکیشن رسمی برنامه نود

در دنیای امروز، فوتبال یکی از تاثیرگذارترین ورزش‌ها در بین مردم است که پیر و جوان و زن و مرد هم نمی‌شناسد، شاید بتوان گفت پرطرفدارترین رویداد ورزشی جهان هم جام جهانی فوتبال است، مردم کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیستند و یکی از مهم‌ترین و پر بیننده‌ترین برنامه‌‌های تلویزیون کشورمان پخش مسابقات فوتبال است.

بررسی اپلیکیشن 90 + راهنمای استفاده از آن

برای خواندن نقد و بررسی این برنامه و راهنمای استفاده از آن با آواو همراه باشید.

نود آیینه تمام نمای فوتبال - نود در ذره بین

نود آیینه تمام نمای فوتبال - معرفی اپلیکیشن نودReviewed by آرزو مرتضایی on Apr 26Rating: 5.0معرفی اپلیکیشن نودنود نام یک برنامه تلویزیونی پرطرفدار است که اکثر مردم با آن آشنایی دارند. به تازگی اپلیکیشنی به نام نود برای مخاطبان نود به بازار ارائه شده است که از طریق.. نود نام یک برنامه تلویزیونی پرطرفدار است که اکثر مردم با آن آشنایی دارند. به تازگی اپلیکیشنی به نام نود برای مخاطبان نود به بازار ارائه شده است که از طریق آن می توانید در مسابقات پیامکی و همینطور نظرسنجی ها بدون پرداخت هزینه ای شرکت کنید. به این نکته توجه داشته باشید که برنامه نود روی گوشی های اندروید ۴٫۰ و بالاتر قابل نصب و استفاده می باشد. این اپلیکیشن برای هم وطنان خارج از کشور هم کاربرد دارد و میتوانند از طریق آن در نظرسنجی ها شرکت کنند. با ذره بین برای آشنایی بیشتر اپلیکیشن نود همراه باشید.

شرکت در مسابقات پیامکی برنامه محبوب عادل فردوسی پور با اپلیکیشن رسمی "نود"

زمانی برای شرکت در نظرسنجی های پیامکی نود، ارسال گزینه رای به شماره 200090 تنها روش موجود بود. اما از زمان عرضه اپلیکیشن iOS و اندروید این برنامه تلویزیونی اوضاع بسیار آسان تر از گذشته شده و حالا می توان از طریق این محصول نرم افزاری، به آسانی یک اشاره در نظرسنجی ها شرکت کرد.

logo-enamad logo-samandehi